Skocz do zawartości

Jakie rybki moge dokupic do obecnej obsady??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

Mam takie pytanie jakie mógł bym trzymać rybki w 112l akwarium???

Obecnie mam Rozborę SP x20 , Neonki nie wielkie stadko(ok 15 sztuk) i Gurami x1!!

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za odpowiedź!!! :?:

Jeżeli napisałem w złym dziale to Przepraszam!!

 

PS: Jestem nowy na forum :D:lol:

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu. Tytuł tematu zmieniony na czytelny. Prosze o uważne przeczytanie regulaminu przed napisaniem kolejnych postów.

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dział.. Tematów było od groma.. A jak już jesteś taki uparty i chcesz mieć swój temat to podaj jakie rybki ci się podobają, jaki sprzęt , parametry wody etc..

 

Uzupełnij Profil, Przeczytaj regulamin i się do niego stosuj..

 

I to że jesteś nowy na forum cie nie usprawiedliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurami muszą być minimum 2!

a jakie dokładnie masz to gurami??

W podpisie widzę info, że to gurami "złoty". Ciekawe... ja strzelam, że chodzi o dwuplamistego - koniecznie dokup drugiego, najlepiej traf na płeć przeciwną ;-)

 

Dosyć tłoczno w tym zbiorniku, szczególnie w górnych i środkowych partiach wody. Jedyne, co bym mógł polecić to ewentualnie coś na dno - jak np. ławiczkę kirysków (ok 5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurami muszą być minimum 2!

a jakie dokładnie masz to gurami??

W podpisie widzę info, że to gurami "złoty". Ciekawe... ja strzelam, że chodzi o dwuplamistego - koniecznie dokup drugiego, najlepiej traf na płeć przeciwną ;-)

 

Dosyć tłoczno w tym zbiorniku, szczególnie w górnych i środkowych partiach wody. Jedyne, co bym mógł polecić to ewentualnie coś na dno - jak np. ławiczkę kirysków (ok 5).

Tak, po co tak dużo razbor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...