Skocz do zawartości

Ktoś "nietypowy" do 55l :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam obecnie akwarium 55l, które za niedługo być może pozostanie puste.

Chciałabym je jakoś wykożystać - wiadomo.

Tyle że, nie chcę molinezji, neonów, gupików.. interesuje mnie coś mniej spotykanego ;)

Wydaje mi się, że mój zb. będzie za mały na kakadu, które bardzo mi się podobają..

Będę wdzięczna za wszelkie popozycje i odpowiedzi.

^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2 pary kakadu nawet moze byc tylko musisz im zapewnicz jakies kryjowki ;)

Bzdura. Kakadu do zbiornika 55 litrow najwiecej 1+2. Kazda samiczka potrzebuje powierzchni o obwodzie minimum 20cm. Najlepiej w kazdym rogu posadzic gesta roslinnosc oraz ustawic po kryjowce z kokosa dla kazdej z samiczek. Samec bedzie patrolowal caly zbiornik.

W takim akwarium ladnie by wygladal harem pretnika karlowatego 1+2 a do tego stadko razbory klinowej. Albo parka pielegniczek ramireza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2 pary kakadu nawet moze byc tylko musisz im zapewnicz jakies kryjowki ;)

ta jasne, adriano nie gadaj głupot ludziom. jeden harem to max. a jak chcesz coś nietypowego to może zrobisz akwarium z rybami z polskich jezior? jeżeli pozwolisz w tym temacie mogę ci pokazać gdzieś znalazłem kiedyś bardzo ładne akwarium i jakże oryginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie moderatorzy...

 

KREWETKA ty o**e! kr**ie! d***u... naciśnij na klawiaturze f13 i spylaj do wyra. O ile wzrok mnie nie myli to nie ty pytasz tu o nietypową obsadę do akwarium. Co mnie obchodzi gdzie mieszkasz. Jak dla mnie możesz nawet być z Mozambiku. No i dobrze, że przypomniałeś wszystkim jak tu siedzą, że Niemcy leżą koło Francji... myślałem, że to w Azji gdzieś :shock: Wybacz, ale Twoja logika udzielania komentarzy pod wątkami powoduje u mnie siedmiodniowy rozstrój żołądka.

 

Mobika

 

Jeżeli będziesz zainteresowany to ci wrzucę fotki o których wspomniałem, wbrew pozorom to bardzo piękny kawałek natury :)

 

w odpowiedzi na PW Mobiki:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...