Skocz do zawartości

moje ksiezniczki zlozyly mi ikre na korze!pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

co mam zrobic moje ksiezniczki zlozyly mi ikre na takim wystajacym kawalku kory no gory nogami jest zlozona ta ikra czy te male sie wylegna i przezyja???mam bardzo zarosniete akwarium,,ale czy jak male sie wylegna to nie pospadaja do zwirku???obok tej ikry 4cm dalej maja swoja glinianom kryjowke i albo samiec albo samica tam siedzi i co jakis czas ida zajzec do ikry...na zdjeciu widac ta gliniana kule tylko ze wejscie jest 4cm dalej,i za ile sie wylegna male???tom ikre zlozyly ksiezniczki albinosy i czy w nocy tej ikry nikt nie zje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalary maja 15cm wysokosci,,,ale te male sie nie schowaja w tym buszu roslin?akwarium mam cale zasadzone roslinami nie ma miejsca zeby juz wsadzic wiecej a oni maja swoj domek i ikre po lewej stronie przy scianie.no dobra jak bym im zabral tom cala kore z ikra to po ilu dniach od wylegniencia mlodych trzeba je karmic??bo juz wstawilem artemie na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem kto ci dał kolejną szanse zeby zostac na forum ale sie grubo ten ktos pomylił co do ciebie !!

postawił ci ten ktos jakies warunki a ty znowu swoje !!!

co mam zrobic moje ksiezniczki zlozyly mi ikre na takim wystajacym kawalku kory no gury nogami jest zlozona ta ikra czy te male sie wylegnom i przezyja???mam bardzo zarosniete akwarium,,ale czy jak male sie wylegnom to nie pospadaja do zwirku???obok tej ikry 4cm dalej maja swojom glinianom kryjowke i albo samiec albo samica tam siedzi i co jakis czas ida zajzec do ikry...na zdjeciu widac ta gliniana kule tylko ze wejscie jest 4cm dalej,i za ile sie wylegnom male???tom ikre zlozyly ksiezniczki albinosy i czy w nocy tej ikry nikt nie zje???

 

 

wiem ze zrobilem pelno bledow w tym temacie odrazu przepraszam.

skoro wiesz ze zrobiłes tyle błedów to czemu ich nie poprawisz ???

według mnie juz dawno powinienes zostac zbanowany !!

piszesz post pod postem a tego ci tez zabroniono !!

Nie przestrzegasz zasad ktore ktos ci postawił wiec powinienes zostac zbanowany !!

i o to prosze bo to juz jest przesada !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem kto ci dał kolejną szanse zeby zostac na forum ale sie grubo ten ktos pomylił co do ciebie !!

postawił ci ten ktos jakies warunki a ty znowu swoje !!!

co mam zrobic moje ksiezniczki zlozyly mi ikre na takim wystajacym kawalku kory no gury nogami jest zlozona ta ikra czy te male sie wylegnom i przezyja???mam bardzo zarosniete akwarium,,ale czy jak male sie wylegnom to nie pospadaja do zwirku???obok tej ikry 4cm dalej maja swojom glinianom kryjowke i albo samiec albo samica tam siedzi i co jakis czas ida zajzec do ikry...na zdjeciu widac ta gliniana kule tylko ze wejscie jest 4cm dalej,i za ile sie wylegnom male???tom ikre zlozyly ksiezniczki albinosy i czy w nocy tej ikry nikt nie zje???

 

 

wiem ze zrobilem pelno bledow w tym temacie odrazu przepraszam.

skoro wiesz ze zrobiłes tyle błedów to czemu ich nie poprawisz ???

według mnie juz dawno powinienes zostac zbanowany !!

piszesz post pod postem a tego ci tez zabroniono !!

Nie przestrzegasz zasad ktore ktos ci postawił wiec powinienes zostac zbanowany !!

i o to prosze bo to juz jest przesada !!

Czemu się unosisz? Jesli on sie spieszy i chce dostac odpowiedz na wazne pytanie, to chyba nie musi 15 razy sprawdzac posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...