Skocz do zawartości

Jaka świetlówka do AQUA-Glo ? proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm producent pisze że najlepszy efekt uzyska się gdy połączy się z nią sun glo. Ja mam takie połączenie i jest dość przyzwoicie.Pamiętaj zmiana typu oświetlenia grozi glonami u mnie takiego czegoś nie było w dużym stopniu ale każde akwarium jest inne. A to że producent napiszę,że stymuluje rozrost glonów to tak moim zdaniem dla picu

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm producent pisze że najlepszy efekt uzyska się gdy połączy się z nią sun glo. Ja mam takie połączenie i jest dość przyzwoicie.Pamiętaj zmiana typu oświetlenia grozi glonami u mnie takiego czegoś nie było w dużym stopniu ale każde akwarium jest inne. A to że producent napiszę,że stymuluje rozrost glonów to tak moim zdaniem dla picu

;)

Czysty chwyt marketingowy. A niedoświadczony akwarysta weźmie to co producent pisze lub "cudowny Pan sprzedawca w sklepie z akwariami mu wciśnie". Mam u siebie kilka sklepów już sprawdzonych i tylko tam kupuję. Widać, że ci co sprzedają sami mają baniaki w domu i doradzają swoim doświadczeniem, a nie tym co na szkoleniu usłyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...