Skocz do zawartości

Obsada 50 litrów.


withanight
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

 

Planuje założenie akwarium, mam akwarium i niezbedne rzeczy z wyposażenia. Akwa stoi jeszcze nie zalane.

Narazie zbieram informacje.

 

 

Prosił bym o wasze typy obsady do tego litrażu. Ja chcę żeby było kolorowo i wesoło :) Troszkę pływających przy powierzchni, troche w toni i kilka dennych, jezeli jest możliwość.

 

Napewno gupiki, podobaja mi sie neonki , przydało by się też coś na glony:) - tak na wszelki wypadek.

Załeżało by mi na rybach które nie urosną zbyt duże, wiadomo mały zbiornik.

 

Prosił bym o nie pisanie slangiem forumowym - bo jeszcze nie wszystko rozumiem, np co to harem, 3+1, itp.:)

 

 

Jeżeli ktoś ma ochotę może wkleić jakiś link artykułu/tematu opisującego dobre sprawdzone podłoże dla tej obasdy.

Nie wiem czy wystartowac z roślinami sztucznymi czy żywymi- bo i nich też nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

 

Planuje założenie akwarium, mam akwarium i niezbedne rzeczy z wyposażenia. Akwa stoi jeszcze nie zalane.

na razie zbieram informacje.

 

 

Prosił bym o wasze typy obsady do tego litrażu. Ja chcę żeby było kolorowo i wesoło :) Troszkę pływających przy powierzchni, troche w toni i kilka dennych, jezeli jest możliwość.

 

na pewno gupiki, podobaja mi sie neonki , przydało by się też coś na glony:) - tak na wszelki wypadek.

Załeżało by mi na rybach które nie urosną zbyt duże, wiadomo mały zbiornik.

 

Prosił bym o nie pisanie slangiem forumowym - bo jeszcze nie wszystko rozumiem, np co to harem, 3+1, itp.:)

 

 

Jeżeli ktoś ma ochotę może wkleić jakiś link artykułu/tematu opisującego dobre sprawdzone podłoże dla tej obasdy.

Nie wiem czy wystartowac z roślinami sztucznymi czy żywymi- bo i nich też nie mam pojęcia

Tutaj masz coś odnośnie obsady viewtopic.php?f=39&t=7147

 

Prosił bym o nie pisanie slangiem forumowym - bo jeszcze nie wszystko rozumiem, np co to harem, 3+1, itp.

W :google: są odpowiedzi na tego typu pytania, ale na forum myślę że coś też było wspominane ;)

 

Co do podłoża to zależy co zdecydujesz się trzymać, bo np: jak chcesz kiryski spiżowe to marnym pomysłem będzie grys bazaltowy, z tego powodu iż jest on ostry i może im te wąsiki pokaleczyć, i oczywiście każdy biotop ma specyficzne ryby/podłoża/rośliny itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A neonki dlaczego nie inessa? , jaka jest inna nazwa zielonego bo w encyklopedi niema takiej nazwy ?

 

A co np z krewetkami rc? potrzebne czy nie .

 

Czy np dało by radę , kosztem 5 neonków dac inny gatunek?

 

Kiryska pigmeja tez niema w enyklopedii ? http://www.superakwarium.pl/encyklopedia-ryb-c11-l75.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A neonki dlaczego nie inessa? , jaka jest inna nazwa zielonego bo w encyklopedi niema takiej nazwy ?

Wpisz w :google:

 

A co np z krewetkami rc? potrzebne czy nie .

Jeśli chcesz to możesz dać parę sztuk..

 

Czy np dało by radę , kosztem 5 neonków dac inny gatunek?

Jeśli chcesz jakiś inny gatunek ryby to neonki albo gupik out

 

Kiryska pigmeja tez niema w enyklopedii ? http://www.superakwarium.pl/encyklopedia-ryb-c11-l75.html

Wpisz w :google:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...