Skocz do zawartości

200L ogólne


Alexsmoke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać o obsadę mojego akwarium:

4x Skalar

4x bocja wspaniała

6x cierniooczek kuhla

1x zbrojnik niebieski

11x neon czerwony

4x tetra cesarska

1x kirys spiżowy

1x bojownik wspaniały(samiec)

 

Czy akwarium nie jest przerybione? Mam jeszcze akwa 110L i 50L. 110 ma skąpą obsadę, a 50 jest puste. Czy przerzucić coś do innego akwa ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bojownik terytorialny tak ale głównie względem samców swego gatunku, ogólnie są bardzo towarzyskie nie licząc okresu tarła. Do zbrojnika dokupić przeciwną płeć. Mam pytanie czy masz dużo roślin w akwarium? Ryby stadne dużo lepiej wyglądają w tego typu zbiorniczkach. Co do kiryska też bym się pokusił żeby go oddać do sklepu np skoro nie chcesz ich hodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wypowiedzenie się na temat zaproponowanej prze ze mnie obsady baniaczka:

 

4x kirysek spiżowy

4x kirysek panda

6x otosek przyujściowy

3x kosiarka

10x hokejówka amazońska

2x pielęgniczka ramireza -parka

10x neon innesa

6x bystrzyk czerwony

2x prętnik karłowaty -parka

 

czy te rybki mogą ze sobą wzajemnie żyć, czy nie będą sobie wzajemnie przeszkadzały. Czy nie będzie ich za dużo(zakładam kupowanie małych, młodych rybek). Jeśli coś w tym składzie nie odpowiada proszę o jakieś rady z czego zrezygnować co dodać. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wypowiedzenie się na temat zaproponowanej prze ze mnie obsady baniaczka:

 

4x kirysek spiżowy

4x kirysek panda

6x otosek przyujściowy

3x kosiarka

10x hokejówka amazońska

2x pielęgniczka ramireza -parka

10x neon innesa

6x bystrzyk czerwony

2x prętnik karłowaty -parka

 

czy te rybki mogą ze sobą wzajemnie żyć, czy nie będą sobie wzajemnie przeszkadzały. Czy nie będzie ich za dużo(zakładam kupowanie małych, młodych rybek). Jeśli coś w tym składzie nie odpowiada proszę o jakieś rady z czego zrezygnować co dodać. Z góry dziękuje za pomoc.

Jedno stado byłoby lepsze koło 30 szt hokejówki,neona ,albo bystrzyka , kiryski jeden gatunek 8 szt też byłoby im lepiej.Poza tym reszta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x Skalar

4x bocja wspaniała

6x cierniooczek kuhla

1x zbrojnik niebieski

11x neon czerwony

4x tetra cesarska

1x kirys spiżowy

1x bojownik wspaniały(samiec)

 

Skalara dałbym jedną parkę.

Bocje do oddania

Cienriooczek ok

Z Zbrojnika bym zrezygnował

Neonki i Tetry po 10 sztuk

Kirysków 6 sztuk

Bojownik out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...