Skocz do zawartości

Gurami


gojda277
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam ogromny problem i nie za bardzo znam sie jeszcze na Forum a potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

Od 3 miesiecy mam Akwarium 130 litrow 21 rybek neonki 2 gurami 1 bojownik plci meskiej,3 moli glonojada i jecze jedne rybki...ale to nie problem moim zmartwieniem od wczoraj jest Niebieskie gurami plci meskiej ...wczoraj do obsady dolaczyly wlasnie 3 moli 2 panie i jeden pan wszystko bylo ok ale Gurami je zaczyna atakowac wylowilam fo na noc do malego akwariumu bo balam sie ze sie pozjadaja ale to akwarium jest 15 litrow i jet to kula nie jestem przekonana ze to by dobry pomysl wiec dalam go dzis z powrotem z nadzieje ze bedzie lepiej ale on dalej je goni a ja juz 2 raz nie umie go zlapac moj maz wraca za 11 dni z delegacji i nie wiem czy nie zastanie cmentarza to sa jego ryby a ja nie mam o nich duzego pojecia ...moze mi ktos powiedziec co mam zrobic i czy moze to sie z czasem uspokoi albo czy nic sie te 11 dni nie stanie...

 

Dziekuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moge do czasu powrotu mojego meza 3 moli trzymac w kuli 15 litrow z ogrzewaniem filtrem i pompka?do tego wszystkiego dzis chyba ze strachu jedna moli urodzila male i jest ich duzooooooo..ja chyba oszaleje:DMoze te dzieci przetrwaja to napewno nie oddam moli tylko tego szalenca gurami ....

 

Dziekuje za odpis ...pewnie jeszcze o jedno nie raz zapytam:=D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej kuli.

Jak masz jakieś akwarium to ok możesz je tam wpuścić, a co do narybku to je wyłów bo zostaną zjedzone przez większe ryby.

Jeżeli chcesz je odizolować to musisz dać im jeszcze roślinki, aby miały czym oddychać, Filtr to podstawa, termometr a zwłaszcza takimi upałami musisz znać temperaturę i w razie czego ochłodzić wodę.

Może lepiej oddaj gurami, a co do narybku to Gratuluję:D

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...