Skocz do zawartości

Jezioro Chira, Soria, Cueva...ryby


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezioro Chira to jezioro górskie, wiec nie jest pewnie zbyt "ciepłe" . Pływają w nim na 100% duże karpie :D

 

SESSION NO.2 - CARP

Około miesiąc przed wyprawą na Gran Canarię, zabukowałem sobie dzień łowienia karpi w górskim jeziorze. Przewodnikiem był Keith, właściciel Canary Carp Crew. Myślałem, że może tym razem coś złowimy...

 

Na szczęście się nie zawiodłem!

Keith odebrał nas z hotelu i ruszyliśmy w góry malowniczą ale bardzo niebezpieczną i krętą drogą. Kiedy dojechaliśmy nad jezioro pozostało tylko rozłożyć sprzęt, przygotować bait boat'a i już byliśmy gotowi do akcji. :-) Keith potraktował nas bardzo profesjonalnie, do dyspozycji mieliśmy topowy sprzęt, oraz przynęty (kulki, pellet, ziarna) specjalnie sprowadzane z Belgii. Wycieczka nad jezioro to doskonała odskocznia od plaży, miejsce jest naprawdę piękne, a w dodatku w jeziorze pływają duże karpie!

 

W sumie złowiliśmy 9 karpi - 3 kolejne wygrały swoją walkę. Tylko jedna z ryb ważyła odrobinę mniej niż 10lbs. Moja dziewczyna Anita, złowiła pierwszego karpia w życiu - wcale niemałego bo ponad 16 funtowca.

Wędkowanie z Keithem na jeziorze Chira, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu!!!

http://haczyk.pl/index.php?option=com_c ... &Itemid=89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...