Skocz do zawartości

Padające światło dzienne


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem taka zieleń jest ładna na korzeniach i kamieniach ale nie na szybach . Sam chciałbym tak mieć. Jak podoba Ci się to to zostaw . Niech natura robi swoje . A jak Ci się nie podoba to przykryj akwa i nic więcej nie rób. Po pewnym czasie to samo ustąpi . Wiem z doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje M ma 36 metrów kwadratowych i nie ma innego miejsca na zbiornik, jeżeli chodzi o przykrycie to cały zbiornik czy tylko miejsce w którym jest światło dzienne. I na jak długo ?

Ja chyba przesadziłem z oświetleniem w akwarium miałem włączone przez około 12-13 godzin dziennie 2x45 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje M ma 36 metrów kwadratowych i nie ma innego miejsca na zbiornik, jeżeli chodzi o przykrycie to cały zbiornik czy tylko miejsce w którym jest światło dzienne. I na jak długo ?

Ja chyba przesadziłem z oświetleniem w akwarium miałem włączone przez około 12-13 godzin dziennie 2x45 W

Fakt, przesadziłeś ;) Max. 10 przy normalnych warunkach. Przy Twoim doświetlaniu słonecznym ogranicz na jakiś czas do 5-6h.

Całkowite zaciemnienie - mnie pomogło jednego razu po przykryciu na 2 doby. Była konkretna poprawa, ale chemia też działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...