Jump to content

Jak przyrządzić Bojownikarium

Recommended Posts

Witam posiadam takie akwarium-tam wszystko opisane itp . bez sensu byłoby wszystko przepisywać : viewtopic.php?f=22&t=30797

Mam pomysł żeby z tego zbiorniczka zrobić bojownikarium+RH .Tylko nie wiem jak do tego się zabrać , mianowicie już mam :

to akwarium56l w linku(na razie tylko to jest czynne) + jedno małe akwarium 20l + jedno małe akwarium 12 l , 2 kokosy , filterek wewnętrzny elite 220l/h ( bez napowierzacza - długa historia .... ) + 2 korzenie o długości około 20 cm (na razie nie używane)+roślinki znajdujące się w ogólnym akwa 56l(pełno sadzonek malutkich , czekam aż się porozrasta )

oczywiście całą obsadę prócz bojka ( w 56l ) "wywalam" . [ Samiec bojownik już jest , pozostało dokupić 2 samiczki ]

teraz : jak się do tego zabrać?

jakie są najważniejsze zasady?

co mogę zrobić dodatkowo?

itp. itd ? :twisted: ............................ sporo już czytałem ale wole zwrócić się z tym do was

ile mogę dodać RH(krewetek ) --- przypominam to ma być "krewetko-bojownikarium"-bardziej do rozmnożenia bojków....