Skocz do zawartości

Moje akwa


kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie kupuj kolorowego zwiru!!wyglada naprawde tragicznie i pamietaj ze nie jest barwiony naturalnie.polecam zwir naturalny ktory wedlug mnie wyglada najlepiej a i ryby beda sie czuly lepiej.a kzynce kule wybij z glowy.co do cen wszytskich produktow o ktore pytasz najprosciej byloby chyba zaptac w sklepie.zawsze mozesz tez sparawdzic na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Anka, się nie podoba, to nie wchodź. Forum jest fajne, czego się czepiasz? Mi (i wielu innym) bardzo pomogło. Mogę zadać pytanie swobodnie, i mi pomogą.

I proszę bez tekstów "Co to za forum". Jak nie pasuje to do widzenia. Widzisz taki mały czerwony kwadracik z białym krzyżykiem? Klikasz i po sprawie...

A dlaczego mieczyki nie w 45 litrach? Boże, to przecież normalne. Zaraz wyskoczysz że gupiki od 200 l. co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano patrze a tu jeden z mojich neonków pływa brzuchem do góry wczoraj nic im nie był goniły się i bawiły :cry::cry::cry:

 

co mu sie stało

 

i jeszcze jedno dziś rano moja molinezja zaczeła sie ocierać o roslinki a mieczyk chować za kamimieniami neony pływają cały czas po dnie i nie chcę jeść molinezja i mieczyk też nie zabardzo zawsze były pierwsi do jedzenia

prosze o szybką odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...