Skocz do zawartości

[54l] Brzankarium i ekipa sprzątająca :D


Przemos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do mojego 54l baniaka tak jak proponowaliście, skompletowałem ekipę sprzątającą. Składa się ona z 4 kirysków spiżowych i 4 otosków.

A więc dzisiejsza obsada wygląda tak:

- Brzanki sumatrzańskie - 5szt.

- Brzanki mszyste - 3szt. (w tym dwie nowe, małe)

- Kiryski spiżowe - 4szt. (małe)

- Otoski - 4szt. (małe)

To jest już moja ostateczna obsada. Nie chcę przerybić akwa, choć i tak uważam, że już tego trochę dużo (54l)...

 

Co do pokarmu. Dotychczas był to Sera Granulate Menu. Ale po zakupie wyżej wymienionych przeze mnie rybek muszę uaktualnić również dietkę :D Zakupiłem właśnie Hikari Sinking Wafers 25g.

 

Czy taki pokarm wystarczy?

Co z otoskami? Będą podjadały ten Sinking Wafers?

Kiedy i w jaki sposób karmić rybki?

 

Wystarczy jeden rzeczowy post i temat do zamknięcia :lol::D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do mojego 54l baniaka tak jak proponowaliście, skompletowałem ekipę sprzątającą. Składa się ona z 4 kirysków spiżowych i 4 otosków.

A więc dzisiejsza obsada wygląda tak:

- Brzanki sumatrzańskie - 5szt.

- Brzanki mszyste - 3szt. (w tym dwie nowe, małe)

- Kiryski spiżowe - 4szt. (małe)

- Otoski - 4szt. (małe)

To jest już moja ostateczna obsada. Nie chcę przerybić akwa, choć i tak uważam, że już tego trochę dużo (54l)...

 

Co do pokarmu. Dotychczas był to Sera Granulate Menu. Ale po zakupie wyżej wymienionych przeze mnie rybek muszę uaktualnić również dietkę :D Zakupiłem właśnie Hikari Sinking Wafers 25g.

 

Czy taki pokarm wystarczy?

Co z otoskami? Będą podjadały ten Sinking Wafers?

Kiedy i w jaki sposób karmić rybki?

 

Wystarczy jeden rzeczowy post i temat do zamknięcia :lol::D

Pozdrawiam

Nie wiem kto Ci tak poradził, ale się pomylił bo w takim litrażu nie mogą być razem otoski i kiryski, bo za mało im będzie miejsca. Albo otoski albo kiryski. Jeśli już kiryski to pandy lub pigmeje bo na spiżowe za małe akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci tak poradził, ale się pomylił bo w takim litrażu nie mogą być razem otoski i kiryski, bo za mało im będzie miejsca. Albo otoski albo kiryski. Jeśli już kiryski to pandy lub pigmeje bo na spiżowe za małe akwarium

Wielkie dzięki za odpowiedź. Szkoda tylko że nie do tematu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci tak poradził, ale się pomylił bo w takim litrażu nie mogą być razem otoski i kiryski, bo za mało im będzie miejsca. Albo otoski albo kiryski. Jeśli już kiryski to pandy lub pigmeje bo na spiżowe za małe akwarium

Wielkie dzięki za odpowiedź. Szkoda tylko że nie do tematu...

Karm rybki dwa razy dziennie w takich ilościach by mogły od razu wszystko zjeść. Raz w tygodniu głodówka.

Te Wafers wrzucaj kiryskom, szybko je znajdą i opędzlują tak jak robią to moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...