Skocz do zawartości

Brak rozrostu roślin.


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz słyszę, że nurzaniec to swiatłolubna roślinka, ale dobra.

proszę o odpowiedzi do tematu czy coś zmienić (nawozić) czy pozostawić tak jak jest??

W każdym bądź razie, nie jest cieniolubny i do rozwoju potrzebuje więcej światła, niż Twoje 0,27W

Bzdura u mnie rośnie jak oszalały przy 0,25W/l. Podłoże mam acti substrat II+, podaję EC zgodnie z zaleceniami producenta i co jakiś czas PG ferro+. Sambi też mam coś w rodzaju LT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sambi w twoim przypadku nie zaszkodzi dlaczego :?: A dlatego że światła nie masz aż tak dużo a ten nawóz wspomoże rośliny ale wstrzymaj się ze 2 tygodnie i zobacz może rośliny ruszą bez nawożenia dodatkowego

 

nemo130 w twoim substracie są nawozy żelazo itp. więc jednak coś innego ale z czasem twoje podłoże stanie się jałowe dlatego musisz z czasem nawozić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sambi w twoim przypadku nie zaszkodzi dlaczego :?: A dlatego że światła nie masz aż tak dużo a ten nawóz wspomoże rośliny ale wstrzymaj się ze 2 tygodnie i zobacz może rośliny ruszą bez nawożenia dodatkowego

 

Dobra tak zrobię.

A czy mógłbyś mi poszukać podobny nawóz z przesyłką pobraniową??? (tutaj jest, ale od 10 komentarzy a ja tyle nie mam)

Jak coś to wyślij mi na pw linka.

Dziękuję wszystkim.

 

 

 

ps. proszę o nie zamykanie tego tematu, bo jeszcze może będę tutaj pisał.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akwarium 126l. na ziemi dodaję nawozy mam podłączoną bimbrownię i wszystko pięknie rośnie.

Nie jest prawdą że CO2 podaje się przy większym oświetleniu. Są artykuły na http://www....................] i pokazane są akwaria roślinne które są prowadzone przy słabym oświetleniu około 0,3 l/W z jednoczesnym podawanie CO2.

 

 

red eye: Regulamin:

:arrow:viewtopic.php?f=2&t=14634

4.2. Zabrania się umieszczania linków i/lub opisów reklamujących inne serwisy i strony internetowe. Nie wolno również umieszczać linków do własnych ofert i ogłoszeń w serwisach aukcyjnych. W szczególnych przypadkach zakaz ten nie obowiązuje wyłącznie po otrzymaniu zgody od administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...