Skocz do zawartości

Filtr.


Larst
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W akwarium 120L mam filtr wewnętrzny Aquael Fan-2. Nie jest on w stanie przepompować wody co 4 dni muszę go czyścić bo jest zabrudzony i woda robi się mętna, lecz jak go wyczyszczę i włączę to w 2-3 dni jest w stanie ją przepompować, więc teraz pomyślałem żeby za jakiś czas kupić nowy ale nie wiem jakiego rodzaju i modelu. Cena: do 120zł.

 

Pozdrawiam!

 

 

Edit: Chodzi mi abyście podali jakiś model znanej firmy i żeby był dobry pod względem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam ci filtr Tetra Cristal. Niestety nie znam sie tak bardzo na filtrach i informuje cię jeśli chodzi o moje akwarium. Kiedyś miałem 4 welonki są to straszne brudasy, lecz nie wiedziałem co mam z nimi poczać. Aż na próbe kupiłem ten filtr woda jest jak z kranu. Bardzo ale to bardzo czysta. Dlatego kazdemu polecam ten filtr jest on boski. Przez te welonki miałem tyle filtrów i tylko ten się sprawdził rewelacujnie. Naprawdę bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Tetry. Co byście powiedzieli na ten filtr do akwarium 120L: Filtr Kubełkowy JEBAO. O tym filtrze słyszałem dosyć dobre opinie, lecz boje się, że mi wypompuje wodę z akwarium.

 

 

Edit: Myślałem nad mocniejszym wewnętrznym filtrem, mianowicie coś takiego Filtr Wewnętrzny Aquael Turbo 1100L. Nie jestem do końca przekonany czy z będzie w stanie przefiltrować wodę w akwarium 120L. Jeżeli nie uciągnie to proszę o jakieś lepsze propozycje. Boję się zakupić jakiegoś kubełka, bo w razie gdyby uszczelka pękła to wypompuje mi wodę. Cena: do 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...