Skocz do zawartości

Czy mogę wcisnąć Ramirezy??


wisnia0384
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel ma na zbyciu parkę Ramirezów roczną. Czy do mojego baniaka mozna wcisnąc jeszcze te ryby. Mogę ewentualnie neony usunąć bo i tak nie ma z nich jakiegoś wizualnego pożytku Kosiara już oddana.

Akwarium 125l. Oświetlenie 2x20W z odblaskami własnej roboty + oświetlenie diodowe koloru zielonego do podświetlenia tła z kory dębu za akwarium. Filtr wewnętrzny turbinowy AQUAEL TYP FAT- 3 450 l/h. z wkładem gąbkowym. Grzałka 100W - AQUAEL - COMFORTZONE. Bimbrownia dla roślinek, nawożenie AQUA ART GAINER CLASSIC przy podmianie wody (odstanej min. 24h) - około 20 l. na tydzień. Podłoże z ziemi ogrodowej wymieszanej z Filtus Floran 4l. + węgiel aktywowany 0,5l. + drobny keramzyt 2l. Na to żwir kwarcowy 2 cm grubości. Korzeń, kokos.

A i czekam na HBL-701 600L/H. Oczywiście stary filtr zostawiam. Wiem że to tandetna chińszczyzna ale nie stać mnie na lepszy bo na kompa zbieram...

Pokarm:

- Tropical Ichtio-Vit

- Tropical Bio-Vit płatki rośline

- Tetra Wafer Mix dla kirysków

- Tetra Min

- mrożona ochotka (raz na tydzień)

- mrożone skorupiaki z czosnkiem (raz na tydzień)

- mrożona rozwielitka+wodzień (raz na tydzień)

Rośliny:

- Rogatek

- Anubias Nana

- Różdżyca rutewkowa

- Kryptoporyny wendtii green

- Kryptoporyna aponogetifolia

- Amazonka

- Bacopa jakaś tam

 

125l. Low-Tech

- 2 gurami mozaikowe

- 5 bystrzyków kolumbijskich

- 16 neonków

- 6 kirysków pstrych

- 1 kosiara(na wylocie)

- ampularia

- 1000 świderków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...