Jump to content

Mam wielki problem

michał543
 Share

Recommended Posts

Dzisaj rano dawałem rybką jeść i kazdą sprawdziałem czy nic jej nie jest. Co sie okazyje kiedy wróciłem do domu zauważyłem ze jedno z moich danio ma dziure w lewym boku. Jest ona około milimetra. Rybka pływa w kólko i wypływa co jakiś cas do góry, podejrzewam aby zaczerpnąć powietrza. Ja mam w akwa filt z napowietrzaczem wiec nie wiem o co chodzi, jeszcze spomnie ze tylko ona tak robi. I moje pytanie jest take co mam z nią zrobić?? Też inne danio kóre z nią pływały również ja gryzą. Szkoda mi tej rybki. Tylko co mam z nią zrobić. Myślałem że moje ja zabije, ale tylko ta myśl mi przyszła tylko na 1 min. Bo stwierdziłem ze ona też ma swoje jedyne życie kóre juz nie powróci. Dlatego co mam znią zrobić. Prosze pomózcie. Gdyż coraz bardziej jest słaba.

Bo się biła z inną.Albo jej przejdzie albo zdechnie.

I sądzisz , że od tego ryba ma dziurę w jednym boku? Wątpię żeby tkanki się zregenerowały... Gdyby to była płetwa ogonowa to tak lecz moim zdaniem rybka ma małe szanse na przeżycie - sam nie wiem jak jej pomóc. Zostaw ją i usuń z akwarium dopiero jak już umrze.