Skocz do zawartości

Problem z osadem ...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam giga problem z kamieniem lub osadem na szybach bo już sam nie wiem co to jest ale raczej kamien osadzający sie w pryskającej wody, filtr mam z deszczownią i tego efektu nie mam zbytnio jak wyelminować, ten sam problem powstaje też przy uruchomionej pompce powietrza woda pryska nawet poza akarium. Prosze o pomoc w usunieciu osadu z szyb bo wyglada to bardzo nie estetycznie. Z góry dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego maja uciec? ja tez nie mam pokrywy w akwarium, one podchodza do powierzchni tylko po to zeby pobrac tlen i daja spowrotem nura.jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby ampularia wyszla z akwarium:) a co do wlasciwosci octu to napewno nie jest mile widziany w akwarium, a jakie stezenie byloby smiertelne dla ryb to nie mam pojecia. a te srodki dostepne w sklepach podobno sa nieszkodliwe, bynajmniej tak jest na nich napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymasz z kazdymi rybami, niczym nie karmisz:) zawsze sobie cos znajda:) ze zdechlych rybek zostana ci same osci jak sie do nich dobiora.a kosztuja naprawde grosze.bardzo pozyteczne slimaki.Jezeli w akwarium byloby naprawde ubogo w pokarm to mozesz im rzucic wlasnie jakas mrozonke ale generalnie sa to takie smieciarze i zbieraja wszystko co im sie natknie.I nie niszcza przy tym roslin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...