Skocz do zawartości

Coś nie tak z molinezją


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Molinezje mam od 2 tygodni. 5 szt. Jedna sie wlasnie okociła, wszystkie są OK oprócz jednej. Zrobily sie jej na oczach takie jakby przezroczyste narośla. Wyglada jakby miala "okulary" pod tym czymś oczy wydaja sie byc normalne. Rybka zrobiła sie ospała, pływa raczej przy dnie, je normalnie jak inne. Czy to choroba, czy jest zarazliwa i czy mam odseparowac tą molinezję od innych rybek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( dzisiaj usnęła mi molinezja, od dwu dni zaobserwowałem, ze jest ospała i ciągłe przebywa pod powierzchnia wody. z uwagi,że mam akwarium zaledwie od tygodnia kompletnie nie wiem co robić? Wodę miałem odstaną,zaprawioną ESKLARINEM,żwirek wypłukany,karmię dwa razy dziennie bio-vitem f-my Tropical.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwa mam od 12 dni,a rybki od tygodnia. byłem dzisiaj w mini zoo pogadałem z kolesiem i zakupiłem tester p-h i sól. wymieniłem częściowo wodę i rybki aż odżyły. przy wymianie wody zauważyłem, że mam małe rybki w ilości ok. 10 sztuk. mam nadzieje,ze teraz będzie ok,zmieniłem także menu, raz dziennie daje bio-vit i pokarm mięsny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...