Jump to content

Coś nie tak z molinezją


Recommended Posts

Molinezje mam od 2 tygodni. 5 szt. Jedna sie wlasnie okociła, wszystkie są OK oprócz jednej. Zrobily sie jej na oczach takie jakby przezroczyste narośla. Wyglada jakby miala "okulary" pod tym czymś oczy wydaja sie byc normalne. Rybka zrobiła sie ospała, pływa raczej przy dnie, je normalnie jak inne. Czy to choroba, czy jest zarazliwa i czy mam odseparowac tą molinezję od innych rybek???

Link to comment
Share on other sites

:( dzisiaj usnęła mi molinezja, od dwu dni zaobserwowałem, ze jest ospała i ciągłe przebywa pod powierzchnia wody. z uwagi,że mam akwarium zaledwie od tygodnia kompletnie nie wiem co robić? Wodę miałem odstaną,zaprawioną ESKLARINEM,żwirek wypłukany,karmię dwa razy dziennie bio-vitem f-my Tropical.
Link to comment
Share on other sites

akwa mam od 12 dni,a rybki od tygodnia. byłem dzisiaj w mini zoo pogadałem z kolesiem i zakupiłem tester p-h i sól. wymieniłem częściowo wodę i rybki aż odżyły. przy wymianie wody zauważyłem, że mam małe rybki w ilości ok. 10 sztuk. mam nadzieje,ze teraz będzie ok,zmieniłem także menu, raz dziennie daje bio-vit i pokarm mięsny.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...