Skocz do zawartości

Aquarel UNIfilter UV 1000 czy działa...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie dotyczace filtra Aquarel UNIfilter UV 1000 a właścwie samego weżyka doprowadzajacego powietrze-czy normalne jest ze kiedy podpinam go do nasaki napowietrzajacej to ciagle wypływa z niego woda ?a kiedy podpinam do 2 miejsca czyli regulatora wydajnosci to filtr jest bardzo głośny i nie da sie tego zniesc...pytanie moze głupie ale totalnie sie nie znam i prosze o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a taki cypelek z pokrętłem na końcu tego wężyka masz?? mi ten zestaw działa prawidłowo, coprawda zastosowałem małą modyfikacje wylotu i teraz mam wężyk przy komorze wirnika, ale działa prawidłowo. i dopiero przy maksymalnym napowietrzaniu jest głośny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja używam tego filtra też mam z nim problem na początku rurka napowietrzająca była podłączona do nasadki na wylocie ale nie za bardzo coś to działało podłączyłem rurkę do tego pokrętła co pod nim siedzą UV teraz daje nie źle ale co raz wypada muszę znaleźć sposób na lepsze umocowanie a szum wyciszam regulacją na wylocie wężyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten filtr od tyg. ale nie mialem problemow z jego uruchomieniem! woda nie wyciekala przez rurke, a po podlaczeniu rurki do wylotu-kolanka, dziala extra! przy malutkim dodaniu powietrza dziala b. cichutko w moim 200l. a. Uv widac w nocy tez swieci :lol: zobaczymy po kilku latach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...