Skocz do zawartości

gupiki


pablo_24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakładam nowy temacik tematem są gupiki ma 5 sztuk i chciałbym żeby sie rozmnożyły ale coś jest nie tak 3 to pawie oczka jak mi sie zdaje 1 jedna sztuka jest czerwona i większa od tych pawich oczek mam mech i roślinki woda ok lampa chodzi w automacie o określonej porze się załącza i wyłącza ale nic gupiki sie nie mnożą nawet nie wiem jak wygląda samie a jak samica czym sie różnią mam zamiar dokupic gupiki i chcę wiedziec pomóżcie koledzy bo bo chce żeby coś sie urodziło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko chciałbym dokupic roślinki jakieś latwe bardzo w w uprawie może jakieś trawki lub coś co nie jest trudne w uprawie a lubi temperaturę 25-29 stopni coś prostego i czy wyjmowac z koszyczków czy wstawiac tak jak zakupie man nawóz w kulkach pod korzeń jbl kulgen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam był niedawno temat jak rozróżnić samca gupika od samicy.

 

Samce są mniejsze, kolorowe z wielkim ogonem. Samice są większe, szare i grubsze. Gupiki to ryby jajożyworodne co oznacza że młode rozwijają się w steku samicy i wypływają na świat jako małe igiełki.

 

Rozmnożenie nie sprawia większych problemów. Jeśli samce zaczną gonić za samicą to znaczy że niedługo będzie ona gotowa to rozrodu. Ja czekałem tak ze 2 tygodnie po czym przekładałem ją do nowego zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...