Skocz do zawartości

philips aqarelle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,to mój pierwszy post na forum.I mam następujące pytanie czy jiuż ktoż z Was próbował podłączać 2xPhilipa aqarelle ??? chciałbym to wypróbować ale jeżeli ktoś miał może z tym zestawieniem jakieś problemy to był bym wdzięczny.

No i jeszcze jedno, czy można łączyć Aqarelle z power glo ???

Z góry dzięki za odpowiedzi i porady.

Pozzdrawiam Mundi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalam o 2 aquarellach ale nie powiem gdzie bo za duzo juz sie tematow narobilo, zeby to znalezc. Wiem, ze doradzala osoba kompetentna. Nie wiem dlaczego mialbys miec glony przy 2 swietlowkach aquarelle. Mialam okazje przeczytac rowniez, ze ich temperatura barwowa jest najbardziej optymalna wsrod dostepnych swietlowek, najodpowiedniejsza dla roslin. Niestety z wlasnego doswiatczenia nie jestem w stanie powiedziec. Moge tylko zasugerowac ci, ze po umieszczeniu PowerGlo u mnie przez miesiac meczyly mnie okrzemki. Nadal mam PowerGlo ale jakos nie jestem w stanie jej polecic bo mnie troche zawiodla.. Wez lepiej 2 Aquarelle albo polacz 1 aquarelle z jakas osram lub sylvana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pozwoleniem...

 

Czytalam o 2 aquarellach ale nie powiem gdzie bo za duzo juz sie tematow narobilo, zeby to znalezc. Wiem, ze doradzala osoba kompetentna. Nie wiem dlaczego mialbys miec glony przy 2 swietlowkach aquarelle. Mialam okazje przeczytac rowniez, ze ich temperatura barwowa jest najbardziej optymalna wsrod dostepnych swietlowek, najodpowiedniejsza dla roslin. Niestety z wlasnego doswiadczenia nie jestem w stanie powiedziec. Moge tylko zasugerowac ci, ze po umieszczeniu PowerGlo u mnie przez miesiac meczyly mnie okrzemki. Nadal mam PowerGlo ale jakos nie jestem w stanie jej polecic bo mnie troche zawiodla.. Wez lepiej 2 Aquarelle albo polacz 1 aquarelle z jakas osram lub sylvana.

takie moje zboczenie ;p co do swietlowek tez mam zamiar wymienic, poniewaz te, ktore aktualnie mam to jakas katastrofa - firma jakas resun, jedna czerwona, glonow sporo, roslinki kiepsko rosna... slyszalem, ze swietlowki hagena sa lepsze, ale kazdy zachwala te philipsy, wiec jakie zestawienie proponujecie? dokladal ktos trzecia swietlowke? zastanawiam sie wlasnie jak to zrobic i gdzie ją zmiescic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...