Skocz do zawartości

Do zarządu forum


Lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie można reklamować u nas konkurencyjnych forów.

A reklama naszego serwisu jest dobrowolna. Wkleja ten kto chce. Proponuję najpierw czytać, a później pisać.

Ponadto Twoje konto dostało kilka ostrzeżeń zanim zostało zbanowane. Dobrze wiedziałeś, że z trzecią próbą dostaniesz bana.

Nie rozumiem takich ludzi. Pisze do niego, żeby mnie reklamował. Ten przeprasza, po czym dzień później wkleja znowu...

Żenada...

 

Pomijam już fakt, że na Twojej stronie była kradziona treść. Teraz to już nawet mi się nie chce sprawdzać. A ten wasz regulamin... Szkoda słów...

 

Dobra i tak już za duża napisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A tak nawiasem mówiąc to nie tylko tutaj mieliśmy problem z nachalną reklamą waszego forum. Moderatorzy innego forum też mieli z wami problem, ale nie usuwali linku bo twierdzili, że to i tak nie przetrwa :)

Ogromne błędy w tworzeniu serwisu :)

U nas też widziałem, że tworzyliście sztuczne konta by wklejać linki, ale widocznie filtr zadziałał i wam się znudziło :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

ja sie teraz poskarze adminowi ze Akwarysta1994,,,,,,,,,,,wyslal mi 2 razy link do swojego forum na poczte superakwarium,,,,,i napisal zebym nic nie mówił adminowi ze mi on to wyslal,,,...

 

 

 

mam nadzieje ze administrator to przeczyta.!!!!!

Ja o tym już wiem dawno :) Inni użytkownicy donieśli. Ja w sumie to nie rozumiem tego człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...