Skocz do zawartości

Kirysio123

Użytkownik
  • Postów

    390
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Kirysio123

  • Urodziny 29.11.2000

Informacje o profilu

  • Płeć
    Nie powiem
  • Lokalizacja
    Gdzieś we wszechświecie....
  • Zainteresowania
    Wędkarstwo, akwarystyka, majsterkowanie, króliki...

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Kirysio123

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputacja

  1. Zaleję akwarium i się przekonam
  2. Akwarium rozkleiłem, posklejałem, po dobie położyłem fugi, czy to będzie się trzymać jak należy? Szyby były odtłuszczone, silikon usunięty. Nie mogłem edytować postu wyżej.
  3. No źle się wyraziłem, akwarium 25l mam zalane, a chomik "zjadł" 96l.
  4. Żeby nie zakładać nowego tematu, napiszę tutaj. Po zrezygnowaniu z akwarystyki i zostawieniu tylko akwarium 25l z krewetkami, kupiłem chomika. Żeby nie kupować klatki, wpuściłem go do akwarium, a ten skubaniec wygryzł mi silikon z łączeń, i teraz pytanie. Czy można dokleić miejsca gdzie silikonu nie ma, czy lepiej rozkleić i skleić je na nowo silikonem akwarystycznym? Dodam że nie miał bym z tym żadnego problemu.
  5. No, potrzebny mi był baniak, zlikwidowałem, z resztą potem i 96, też poszło do piwnicy puste, zostało małe 25l. Które trzyma się po dzień dzisiejszy.
  6. Może jakaś fotka baniaka? Na zbiornikach morskich się nie znam, ale przypuszczam że to komora filtracyjna.
  7. Widać że z miasta... Ja całe 80l przenosiłem w bańce 5l z łazienki (ok.10m), ale zakładać pompę, ciągnąć wąż, nie wiem. Przecież można bez pomp, i innych ustrojstw, wkładasz wąż do beczki, ustawiasz na wysokości, i woda się sama leje, Można na końcu węża w beczce podłączyć pompę, od jakiegoś filtra wewnętrznego, będzie szybciej lecieć.
  8. Ale urwał! Ależ to było złe!
  9. Ja właśnie posiadam fan mini plus, może byś, tylko przerobiłem tak że mam dużo większą gąbkę, i jest bez obudowy. Jak komuś nie przeszkadza wygląd to może być i fan mini plus, ale pat mini moim zdaniem jest ok. ma 4w, a fan mini plus 4.2w. Więc widzisz, jak na twoim miejscu kupił bym pat mini, na oryginalnej gąbce ani raz się mi nie zapchał, ponad miesiąc już akwa stoi, tylko na wylocie założyłem gąbkę, żeby zmniejszyć pęd wody, regulacja ustawiona na maxa, prądu prawie nie ma.
  10. Ja w krewaciarni 25l mam aquael pat mini. Dałem za niego 35zł. Założyciel tematu chciał wewnętrzny.
  11. Witam! Wpadłem na dziwny pomysł, a mianowicie. Akwarium bez wody, bez roślin akwariowych, bez zwierząt. Lecz z ziemią, oraz roślinami doniczkowymi, co z tego wyszło? Foto: Jeszcze wsadzę trawę, i zobaczymy co z tego wyjdzie...
  12. Akwarium inaczej, zez wody i roślin akwariowych.
  13. No jestem pod wrażeniem, akwa super. Szkoda że moje tak nie wygląda.
  14. No, no ładnie dość tylko: Zmień tapetę Przytnij wąkrotę, to ci się rozrośnie...
  15. Korzeń to po prostu kawałek drewna, pleśń to rzecz normalna, włóż go do wiaderka zalej wodą, wodę musisz zamieszać co najmniej 3-4 razy na dzień, żeby woda się nie zaśmierdziała wraz z korzeniem... Ja swój "korzeń" namaczałem jeden dzień potem do akwa, to kawałek gałęzi dębu z lasu, nic się nie działo. Wyciągnąłem go z akwarium bo nie podobał mi się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...