Jump to content
  • entries
    6
  • comments
    10
  • views
    23,666

About this blog

akwarium fana bojowników

Entries in this blog

Akwarium-zakończone

Dzisiaj wybrałem się do zoologa po rośliny mn.:żabienice ocelota,moczarke kanadyjską i gałęzatke.Akwarium zalane, podłoże jest,korzeń jest może jutro wstawie fotki.

bufoviridis

bufoviridis

objazd

Dziś objechałem trzy okoliczne sklepy zoologiczne. Zdziwiło mnie to iż było o wiele więcej ryb do wyboru niż przypuszczałem, oprócz ryb były także raczki karłowate i ampularie. Były między innymi .:1cm-zbrojniki niebieskie,otoski,małe "złote rybki",danio,razbory galaxy,kraby,gibbicepsy i inne. Sporządziłem liste obsady: otosek,glonojad(zbrojnik niebieski),karaś ozdobny(złota rybka),danio pręgowany,raczek karłowaty,ampularia,gupik"pawie oczko".

bufoviridis

bufoviridis

Akwarium-początki

Wczoraj święty mikołaj podarował mi prezent który może być nieprzydatny bo był to...zamek do akwarium! Lecz dziś zaskoczył mnie niesamowitym prezentem-wielkim akwarium profilowym,filtrem i napowietrzaczem w jednym, niebiesko-przezroczystym żwirem,termometrem,grzałką,karmą w płatkach i w tabletkach.

bufoviridis

bufoviridis

pewne zmiany...

Witam ponownie wczoraj zaszły pewne zmiany o takie: Zaległe rzeczy nie zostaną sprzedane lecz wyniesione na strych(taki pusty pokój nad sufitem, gdzie mieszkają nietoperze). Zmieniły się plany dotyczące samych w sobie rybek i zarybienia. Dzisiejszy dzień nie zapowiada się ciekawie, chociaż może...

bufoviridis

bufoviridis

kolejny nudny dzień

Hej po raz kolejny, mój przyjaciel Jakub który także planuje akwarium był oszołomiony kiedy zobaczył to zdjecie(wydrukowane): http://s1065.photobucket.com/user/Sol_Erza/media/fwbettashm1336780592.jpg.html. Kolejny dzień planowania się rozpoczął i może nie długo pójdą kolejne wpisy.

bufoviridis

bufoviridis

plan akwarium

Witam ten blog będzie o mojej pszyszłej hodowli bojowników wspaniałych. Na razie to tylko plan w 3 krokach: Krok 1: Pozbycie się starych zalegających rzeczy. Krok 2: Postawienie na miejsce zalegajączych rzeczy regału. Krok 3:Kupienie i postawienie na regale akwarium. Mam nadzieję że będziecie trzymać za mnie kciuki .

bufoviridis

bufoviridis

×
×
  • Create New...