Skocz do zawartości

Bactozym a BactoActive (nitryfikacja)


slonikdendi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Mam prośbę bo zakładam na nowo zbiornik 130l i w sklepie sprzedawca powiedział,że jedna tabletka Bactozym wystarczy na ten litraż. Tak z ciekawości sprawdziłem na necie sposób użycia i piszą: "STOSOWANIE: W przypadku nowo urządzonego akwarium pierwszego i siódmego dnia 2 kapsułki na 100 litrów wody (po 1 kapsułce do filtra i akwarium). Częściowa wymiana wody 1 kapsułka na 100 litrów wody bezpośrednio do akwarium. Czyszczenie, wymiana filtra 1 kaspułka na 100 litrów wody bezpośrednio do akwarium. Po leczeniu 2 kapsułki na 100 litrów wody (po 1 kapsułce do filtra i do akwarium). Otwarcie kapsułki i bezpośrednie wsypanie proszku do akwarium lub wcześniejsze jego rozpuszczenie w wodzie i wlanie do akwarium, znacznie przyspiesza działanie środka."

 

Ja całą tabletkę w piatek wrzuciłem do wody aż się rozpuści i tak z ciekawości się pytam czy mogę dodać jeszcze BactoActive???? Proszę o poradę dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem nowe akwarium i dlatego pytałem bo sprzedawca powiedział,że 1 tabletka Bactozym powinna starczyć na 130l a na necie sprawdziłem zastosowanie tej chemii i pisało że jedna nie wystarczy. Więc z czystej ciekawości chciałem się poradzić czy mogę dolać BactoActive. Ale już po kłopocie i temacie ponieważ mam już pielęgnice i wszystko jak do tej pory jest o.k. Pozdrawiam Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...