Skocz do zawartości

Pokarm dla pyszczaków z grupy Mbuna.


seba24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem stworzyć temat w którym wypowiecie się jaki gotowy pokarm jest według was najlepszym pokarmem właśnie dla pyszczaków z grupy Mbuna.Mam na myśli głównie pyszczaki Labidochromis Caeruleus.Czekam na wasze propozycje.Może z własnego doświadczenia wiecie jaki najbardziej pokarm odpowiada tym rybcią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W naturze żywi się innymi rybami i bezkręgowcami (małe skorupiaki)[2]. W akwariach ryby te chętnie przyjmują większość pokarmów przeznaczonych dla pielęgnic z jeziora Malawi. Jednak kształt ich pyszczków sugeruje, że ryby te mają nieco inne upodobania pokarmowe od większości pielęgnic z grupy Mbuna: ich przysmakiem zdają się być nie glony porastające skały jeziora, lecz żyjące w nich pierwotniaki i plankton unoszący się w toni wodnej. Jedzą dość dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co znaczy napisać coś z własnego doświadczenia a pójść na łatwiznę tak jaj ty :?:

Napisać coś z własnego doświadczenia czyli np:

-Kupiłem pokarm ..................... ale im nie smakował więc zmieniłem go na ................. ten bardzo lubią i szybko po nim rosną.

A jeśli bym chciał przeczytać artykuł o żywieniu to bym korzystał z tego: :google:

A ty jak nie hodujesz tych ryb to po prostu się nie wypowiadaj w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...