Skocz do zawartości

pytanie moze i glopie


Rekomendowane odpowiedzi

mam akwa 112l i 1x18 standard 1x20 power-glo wydaje mi sie ze troche malo ale niema juz miejsca gdzie zamatowac 3 świetlówki i takie pytanie jak bym po bokach dodal 2 zarowki takie energo oszczedne czy to cos da czy ten typ swiatla nie zaszkodzi rybka lub roslinka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet by sie znalazl troche mam tego ;) tylko musial bym spucic okolo 3 cm wody z akwa zeby sie zmiescila nie wiem jak to rozwiazac bo do akwa bym puscil tylko kabelki reszta by byla na zewnatrz a jak spuszcze wode to bede musial od góry doklejic jakis pasek zeby byle efekt w akwa no i zeby lampy nie razily po oczach

 

zwracaj uwage na pisownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz znalazlem stara lampe wyciaglem elektronike heheh prawie taka jak mi potrzebna 18 chyba jakis cud dzisiaj bede kombinowal z podlaczeniem mysle ze teraz jak dodam ta 18 to juz mi swiatla starczy ?

EDIT:

no pomeczylem sie 1,5 godzinki i sprzet oswietleniowy dziala mialem problem z montażem oprawek ale sobie poradzilem (na paski samozaciskowe patent heheh)mysle ze teraz swiatla wystarczy i rybka i roslinka bo jest obecnie 2x 18W standardowe w przyszlosci wymienie tylko napiszcie nalepiej na jakie i jakie sa ceny mniej wiecej zebym nie przeplacal no i 1x20W power-glo jak myslicie starczy juz oswietlenia ;)

mod: pisanie postu pod swoim postem jest sprzeczne z regulaminem, proszę się do niego stosowac i edytować posty, o ort nie wspomnę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do moderatora przepraszam za ortografie wada wrodzona w końcu piszemy tu o rybkach ja na błędy innych nie patrzę jestem ślązakię i tak mi jest ciężko pisac czysto po polsku ale wmiarę możliwości będę się starał a co do ,mjego oświetlenia to teraz mam po przeróbce 2x18W standardowe i 1x20 power-glo na 112 chyba powinno wystarczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...