Skocz do zawartości

Zbiornik 200 litrów


Sledziks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystkie cztery kiryski razem pływają więc nie wiem czy będzie im to robiło różnicę, u mnie ryby jakoś ogólnie zachowują się jakby były jedną rodziną :D Kiryski razem mimo tego że są różne, a neonki innesia przygarnęły czerwonego :D albo dokupię albinosy i już ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zbieranie obsady ciąg dalszy :D aktualnie mam 4 skalary, 2 molinezje, 4 kiryski albinosy, 4 otoski, parka ramireza i 7 neonów czerwonych. Oczywiście dokupię jeszcze z 13 neonów 2 otoski i 2 kiryski żeby było stadko, ale nie o to chciałem zapytać. Byłem dzisiaj w zoologicznym po jedzenie i zauważyłem że mają ducha amazońskiego (mają nawet dwa duchy a neonów czerwonych i otosków nie :/). Strasznie podoba mi się ta ryba ale nie wiem czy mogę ją kupić przy aktualnym składzie i do mojego litraża, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie obsady ciąg dalszy :D aktualnie mam 4 skalary, 2 molinezje, 4 kiryski albinosy, 4 otoski, parka ramireza i 7 neonów czerwonych. Oczywiście dokupię jeszcze z 13 neonów 2 otoski i 2 kiryski żeby było stadko, ale nie o to chciałem zapytać. Byłem dzisiaj w zoologicznym po jedzenie i zauważyłem że mają ducha amazońskiego (mają nawet dwa duchy a neonów czerwonych i otosków nie :/). Strasznie podoba mi się ta ryba ale nie wiem czy mogę ją kupić przy aktualnym składzie i do mojego litraża, co o tym sądzicie?

Litraż nie dość ze trochu za mały to by ci wyjadł neony ;) Tak samo skalary mogą się za nie wziąć. Molinezje miałeś chyba usunąć :?:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...