Skocz do zawartości

[240L] kosiarkolandia - aktualizacja


Georgi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki :)

a powiedzcie mi proszę jak nazywa się ta roślinka i jak będą wyglądały jej kwiaty o ile zakwitnie ...

Dołączona grafika

czy to jest strzałka trawiasta ?

http://akwa-mania.mud.pl/rosliny/sagitaria7.html

Dołączona grafika

i drugie pytanie

staram się wyhodować olbrzymią pistie :D

Ostatnio zauważyłem, że czegoś jej brakuje żyłki są zielone a pomiędzy żyłkami liść traci barwę trochę widoczne jest to na tym zdjęciu:

jakiś pomysł czego brakuje ?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się wyhodować olbrzymią pistie :D

Ostatnio zauważyłem, że czegoś jej brakuje żyłki są zielone a pomiędzy żyłkami liść traci barwę trochę widoczne jest to na tym zdjęciu:

jakiś pomysł czego brakuje ?

 

Jasne - brakuje żelaza i być może jeszcze troszku azotu ;) Co do roślinki to wygląda mi podejrzanie. Obstawiam jakiś gatunek draceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie urodziły mi się zbrojniki niebieskie są pod kokosem razem z ojcem pływają już i są całkowicie już samowystarczalne ale ojciec i tak je cały czas pilnuje pod tuym kokosem i teraz pytanie czy wypłoszyć ojca i kokosa wkopać lekko żeby nie mógł się do nich dostać ? (u góry w kokosie jest małą dziurka przez którą małe spokojnie wypłyną) czy zostawić ojca tam gdzie jest ?

Czy ojciec ich nie zje ?

nie mogę odłowić ojca bo nie mam gdzie. pozdrawiam ps dam zdjęcia soon :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie urodziły mi się zbrojniki niebieskie są pod kokosem razem z ojcem pływają już i są całkowicie już samowystarczalne ale ojciec i tak je cały czas pilnuje pod tuym kokosem i teraz pytanie czy wypłoszyć ojca i kokosa wkopać lekko żeby nie mógł się do nich dostać ? (u góry w kokosie jest małą dziurka przez którą małe spokojnie wypłyną) czy zostawić ojca tam gdzie jest ?

Czy ojciec ich nie zje ?

nie mogę odłowić ojca bo nie mam gdzie. pozdrawiam ps dam zdjęcia soon :)

 

Hej.

Nic nie ruszaj, samiec nic maluchom nie zrobi, jak przyjdzie pora to same opuszczą kokosa i rozpłyną się po zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...