Skocz do zawartości

symulator akwarium


koziello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakieś symulatory akwarium na kompa? W których można by się było opiekować rybami, karmić itp. itd.

Takich "symulatorów" jest masa, ale to raczej nie mające nic wspólnego z rzeczywistą opieką nad akwarium zabawki na których doświadczenia w hodowli ryb nikt nie nabierze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat do zamknięcia, bo zaczyna się dyskusja o wyższości świąt Wielkiej Nocy, nad świętami Bożego Narodzenia.

Gra jest grą i nigdy nie będzie oddawała rzeczywistości. Ale jak ktoś chce się pobawić, to dlaczego nie?

PS

Aż boję się czytać forum CoD, czy CS. Może jakiś nawiedzony napisał, że gra jest do luftu, bo w rzeczywistości inaczej się zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat do zamknięcia, bo zaczyna się dyskusja o wyższości świąt Wielkiej Nocy, nad świętami Bożego Narodzenia.

Gra jest grą i nigdy nie będzie oddawała rzeczywistości. Ale jak ktoś chce się pobawić, to dlaczego nie?

PS

Aż boję się czytać forum CoD, czy CS. Może jakiś nawiedzony napisał, że gra jest do luftu, bo w rzeczywistości inaczej się zabija.

Zależy jaka gra.

Grałeś kiedyś w FSX, albo inny profesjonalny symulator ? ;)

"Gra" a "symulator" [który oddaje rzeczywistość w takim stopniu jak to tylko możliwe] to zupełnie co innego, symulatora akwarystycznego nie ma - natomiast gier jest masa.

CS czy CoD to też gry, ale w tej "kategorii" istnieją też symulatory - niestety mniej znane i tworzone początkowo tylko na potrzeby wojska. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koziello ma akurat akwarium o ile się nie myle. ;)

No mam mam i wszystko jest okej póki co :). Ale chciał bym zobaczyć jakiś symulator...

 

Co do tego Fish Tycoon to chętnie bym ściągnął tylko, że mam antywirusa zainstalowanego i za każdym razem przy 99% sie zatrzymuje i nie daje dojść do końca bo niby zagrożenie a specjalnie nie bede odinstalowywał :D . Będę musiał poczekać aż format bede robił i wtedy zanim zainstaluje to ściągne to :) .

 

Ale ogólnie dzięki za namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...