Skocz do zawartości

Kiryśnik czarnoplamy?


Rekomendowane odpowiedzi

mod: Proponuję ograniczyć liczbę znaków zapytania, zwłaszcza w tytułach postów.

 

Witam wszystkich mam pytanie co to za rybka????Nie jestem pewny czy to kiryśnik czarnoplamy????W sklepie pytałem o nazwę mówił ze kirysek sumi.A w ogóle jest taka rybka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojniki stają się coraz bardziej leniwe wraz z wiekiem, więc mogą być też już w wieku 7 lat średnio lub wcale zainteresowane "podrywem" i "tymi" sprawami. Czy umiesz określić czy to jest samiec czy samica? Jeśli ni wstaw zdjęcie.

 

PS. Ale jak już będziesz wstawiać zdjęcie to lepiej zmień nazwę tematu Identyfikacja-jaka to rybka, płeć zbrojnika. Żeby nikt nie zarzucił, że to OT (odbieganie od tematu dla niewiedzących) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe już sam nie wiem.Sprawdziłem to co piszą o tej dianemi dlugowąsej i kiryśniku czarnoplamym.Moje rybki z zachowania bardziej by przypominały kiryśnika gdyż jak pisało ze podpływają gwałtownie pod powierzchnie wody i puszczają bąbelki,są aktywne.Czekam jeszcze na wasze odpowiedzi żeby być w 100% pewnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Z tego co wiem samiec ma fioletowawy brzuch a samica bardziej jasny.Ale tylko brzuch czy całe ciało ma minimalnie jaśniejsze??Bo mam 2 kiryśniki i samca rozpoznałem,samiczkę też lecz jest ona minimalnie trochę jaśniejsza od samca.Ta co na zdjęciu wyżej.Samiec jest bardziej czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...