Jump to content

Kiryśnik czarnoplamy?


Recommended Posts

mod: Proponuję ograniczyć liczbę znaków zapytania, zwłaszcza w tytułach postów.

 

Witam wszystkich mam pytanie co to za rybka????Nie jestem pewny czy to kiryśnik czarnoplamy????W sklepie pytałem o nazwę mówił ze kirysek sumi.A w ogóle jest taka rybka??

Link to comment
Share on other sites

Zbrojniki stają się coraz bardziej leniwe wraz z wiekiem, więc mogą być też już w wieku 7 lat średnio lub wcale zainteresowane "podrywem" i "tymi" sprawami. Czy umiesz określić czy to jest samiec czy samica? Jeśli ni wstaw zdjęcie.

 

PS. Ale jak już będziesz wstawiać zdjęcie to lepiej zmień nazwę tematu Identyfikacja-jaka to rybka, płeć zbrojnika. Żeby nikt nie zarzucił, że to OT (odbieganie od tematu dla niewiedzących) ;).

Link to comment
Share on other sites

Możliwe już sam nie wiem.Sprawdziłem to co piszą o tej dianemi dlugowąsej i kiryśniku czarnoplamym.Moje rybki z zachowania bardziej by przypominały kiryśnika gdyż jak pisało ze podpływają gwałtownie pod powierzchnie wody i puszczają bąbelki,są aktywne.Czekam jeszcze na wasze odpowiedzi żeby być w 100% pewnym.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.Z tego co wiem samiec ma fioletowawy brzuch a samica bardziej jasny.Ale tylko brzuch czy całe ciało ma minimalnie jaśniejsze??Bo mam 2 kiryśniki i samca rozpoznałem,samiczkę też lecz jest ona minimalnie trochę jaśniejsza od samca.Ta co na zdjęciu wyżej.Samiec jest bardziej czarny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...