Skocz do zawartości

[Gupik] ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

O to moja gupiczka od dawna rośnie jej brzuch według dni ciąża się już skończyła ale młodych jak nie było tak nie ma proszę o pomoc w zdiagnozowaniu jej czy jest w ciąży czy nie, z góry dzięki za pomoc.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sorry jak zdjęcia są rozmazane.

 

mei: poprawiłam nazwę tematu zgodnie z viewtopic.php?f=36&t=16285 Niestety na fotkach nic nie widać. Daj lepsze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to moja gupiczka od dawna rośnie jej brzuch według dni ciąża się już skończyła ale młodych jak nie było tak nie ma proszę o pomoc w zdiagnozowaniu jej czy jest w ciąży czy nie, z góry dzięki za pomoc.

 

A ileż to tych dni minęło ,bo ciąża trwa około 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić czy ona jest w ciąży czy nie, w każdym razie nie jest na tyle gruba, że urodzi w ciągu tygodnia. Postaraj się o wyraźniejsze foto.

 

Tak wygląda samica, która ma lada chwila urodzić:

Dołączona grafika

 

A z filmiku widać, że twoja samica wygląda tak:

Dołączona grafika

 

Według mnie przegapiłeś poród, bo raczej rzeczą niemożliwą jest by gupik w ciągu 30 dni nic nie urodził. Po porodzie samiec ją musiał zapłodnić i rośnie jej brzuch jak to wcześniej napisałeś. Obserwuj tą rybkę (patrz czy jest ruchliwa, czy chętnie pobiera pokarm - jeśli tak tzn. że jeszcze nie czas na poród, a jeśli jest na odwrót czyli samica się kryje np. przy filtrze przy roślinkach, jest w jednym miejscu i nie pobiera pokarmu z taką ochotą jak wcześniej tzn. że samiczka zaniedługo urodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...