Skocz do zawartości

Prosba!! przy rogowym akwarium 160L


savor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie kupilem akwarium rogowe 160 l i mam male drobinki w wodzie,nie potrafie sie ich pozbyc probowalem podmieniac czesc wody,myc akwarium ale po pewnym czysie problem powraca,stosowalem nawet krystal water z tetry! w akwarium mam 4 zlote rybki pare molinezji 2 kakadu oraz 2 glonojady i 3 kiryski ,jest 5 skalarow,

doradzono mi bym dodatkowo uzyl watoliny w filltrze-pomoglo ale nie do konca,nie wiem czy problemem moze byc korzen i jak czesto powinienem czyscic filtr mam JBL 700e

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za drobinki-moga to byc male kawalki roslin albo cos co fliter nie potrafi zatrzymac wyglada to jak kurz :help: ,w sklepie powiedzieli ze to moze byc z korzenia ale jest juz w akwarium 2 miesiace(jest duzy) moze to byc przyczyna? jaka chemie moge dawac by pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie masz roślinki? Może problemem jest niedobrana obsada?

Jeśli masz 50cm wysokości może zostać para skalarów. Dokup samiczkę kakadu (jeśli to jest para) i dokup też 3 kirysków. Złote rybki bardzo brudzą i są do akwarium jednogatunkowego. Oddaj je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podmiany to robie tygodniowo od 20 do 30 L mam filtr JBL e700,nie wiem co to za swietlowki(podejrzewam ze nie sa to jakies specjalne akwarystyczne bo nie maja zadnych oznaczen)to chce wymienic ale nie wiem na jakie mam miejsce na 2? filtr standart gabka + ceramika

nie chce oddawac zlotych rybek poniewaz sa to ukochane rybki mojego synka ;-)

dziekuje za kazda podpowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...