Skocz do zawartości

[112] Oświetlenie - wymiana


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nic kombinować tylko chcę wyciągnąć dwie 18W i wsadzić w zamian coś mocniejszego żebym miał minimum 0,5W/l. Długość tych dwóch świetlówek co mam wynosi 59cm. Wspominaliście o świetlówkach T5 tej długości ale nada się to do pokrywy ? I powiedzcie mi jeszcze czym się różni T8 od T5 bo nie mam o tym zielonego pojęcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna swietlowka T8 o wymaganej przez ciebie mocy nie zmiesci sie w tej pokrywie.... Jedynie swietlowki T5 sprostaja Twoim wymaganiom ale bedziesz musial wymienic statecznik oraz uchwyty na swietlowki;/ Różnią sie tym ze T5 są znaczne bardziej wydajniejsze i energooszczędne niż T8 , no i rozmiarowo zdecydowanie mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powodzenia. Jeśli chcesz dołożyć świetlówki, to musisz także wymienić statecznik.

 

Coś kręcisz- wystarczy że zakupi zestaw dla leniwych http://www.allegro.pl/item959960042_atti_zestaw_t5_2x24w_56cm_z_aquastar_gro_lux.html, przyklei statecznik z tyłu do obudowy (albo schowa gdzieś do szafki) i nie trzeba ruszać starego oświetlenia (żadnej wymiany starego statecznika). Na tej stronce masz też zdjęcie jak będzie wyglądała pokrywa z podpiętym dodatkowym oświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

świetlówki w standardzie T5 są nowocześniejsze od T8 przy mniejszej długości mają większą moc ale nie oznacza to, że tak łatwo je dobierzesz najlepiej kupić T5 w standardzie T8 wtedy mamy nową technologię w starej oprawie jedyna kwestia zostaje zmiana statecznika na mocniejszy. Poniżej podaję strone firmy, która zajmuje się profesjonalnym sprzętem oświetleniowym

http://www.aqva-light.pl

jak kogoś interesuje mam do odsprzedania statecznik 1x65W !!! 20zł + przesyłka

e-mail gradman@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...