Skocz do zawartości

jak zaczac????


Rekomendowane odpowiedzi

witam akwarystow!mam pytanie wraz z mezem zaczynamy interesowac sie morskim akwarium i chcemy stworzyc jak najlepsze warunkii..na obecna chwile mamy slodko wodne ponad 100l i myslimy nad zalozeniem nowego..problem zaczyna sie od poczatku mieszkamy za granica i sol do akwarium jest bardzo droga np.mowimy o 190l akwarium i kosztowalaby dwa razy tyle co akwarium..wiec mam pytanie:czy w kazdym sklepie zoologicznym w polsce mozna kupic sol?>i jakie sa to koszty??z gory dziekuje i pozdrawiam..nicol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sól kupisz prawie w każdym sklepie nigdy o cenę się nie pytałem bo po prostu nie jestem w stanie zapewnić rybkom odpowiednich warunków

 

Akwa morskie a akwa słodkowodne praktycznie niema nic podobnego jedynie tyle że są w nim rybki

 

morskie akwa zanim wpuścisz rybki musi się zacząć życie w akwa Dojrzewanie rozwijać (glony itp)

bardzo dużo sprzętu do utrzymania odpowiednich warunków inaczej poniesiecie klęskę na samym początku i jeszcze jedno morskie akwa to najmniej 360 l

 

ja wam polecał bym zobaczyć jak ktoś ma takie akwa i wszystko związane z nim

 

Życzę wam powodzenia i jak tylko będziecie mieli już akwa morskie jak się zdecydujecie dajcie jakieś fotki a może nawet opiszecie jak wy zakładaliście wasze uwagi będą bezcenne

Pa i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...