Jump to content

Kliknij na moje drzewko, niech rośnie :) Akcja Tetra Pak


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

jeśli macie ochotę to kliknijcie na moje drzewko http://szczur.posadzdrzewo.pl i pozwólcie mu urosnąć.

Jeśli chcecie posadzić swoje drzewko, dowiedzieć się więcej o celach akcji i tym samym przyczynić się do poprawy naszego środowiska to zapraszam na stronę http://www.posadzdrzewo.pl . Będę się przypominała co jakiś czas jeśli Mod pozwoli :)

Za wszystkie kliki dziękuję ;).

Link to comment
Share on other sites

wszystkim kliknąłem, mnie proszę nie nie klikać :P Zamiast bawić się w internetowe drzewa posadziłem prawdziwe na działeczce 8-) [teraz to ja jestem sprite]

CEL AKCJI - cytat ze strony http://www.posadzdrzewo.pl

Od 2006 roku firma Tetra Pak prowadzi akcję ekologiczną "Posadź drzewo dobrym zakupem", dzięki której na terenie Parków Narodowych w Polsce posadzono ponad 280 000 drzew. Akcja ma na celu aktywizowanie postaw proekologicznych i ochronę przyrody w myśl motta firmy: "Chroni to, co dobre". Tetra Pak wspiera działanie Arboretum - żywego muzeum drzewa - w Ojcowskim Parku Narodowym. Firma edukuje również przez zabawę czego efektem były m.in. konkurs plastyczny dla szkół pt. "Lasy naszej Klasy" oraz konkurs filmowy Drzewolucja. Przed Państwem nowy serwis akcji z pulą kolejnych 100 000 wirtualnych i prawdziwych drzew do zasadzenia. Zachęcamy także do udziału w nowym konkursie komiksowym.

 

hipcio_stg to nie jest tylko głupie i puste klikanie, dzięki tej akcji posadzonych zostało już mnóstwo drzew "prawdziwych" :)

 

TLB

 

Coś nie tak jest z twoim linkiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...