Jump to content

woda w akwarium

Guest ciosana83
 Share

Recommended Posts

Guest ciosana83

nic nie zdechło wode podmieniam średnio co tydzień -dwa,ale rzeczywiście w żwirku jest sporo brudu.....czyżby resztki jedzenia?

Guest ciosana83

dzięki -poszukam . ja mam akwarium bardzo krótko zawsze chciałam mieć rybki i w końcu zrealizowałam marzenie . dopiero się uczę i dlatego korzystam z tego typu stron . niestety nie wszystko można się dowiedzieć od razu ;)

Guest ciosana83

ja nie planowałam kupować rybek poprostu dostałam kilka akcesorii do akwarium i na poważnie zostałam zarażona pasją jaką są rybki :)

Cieszko sie tą pasją nie zarazic jak się robi wszytsko po kolei i z głową to naprawdę akwarystyka jest pięknym hobby malo czasu trzaba poświęcać na obsługę a godzinami można obserwować życie naszych podopiecznych ich zachowanie Zycze powodzenia........ Pozdrawiam

Nie gniewaj się ale moim zdANIEM TO NIE MĄDRE DELIKATNIE MÓWIĄC uwalniasz do wody wszytsko to co jest szkodliwe i zalega w dnie..... syf osiada na roslinach i dekoracjach do tego większośc trafi do filtra co prowadzi do częstrzago czyszczenia wkładów moim zdaniem same wady zero zalet........

Share

• Create New...