Jump to content
Sign in to follow this  
karol987

Odmulacz, czy warto?

Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy warto zainwestować w odmulacz. Jak tak to jaki polecacie? Pozdrawiam Karol.

no pewno że warto

przy podmianie wody od razu zbiera się brudy z żwiru

wpisz na allegro odmulacze w odpowiednim dziale i sobie wybierz

tutaj nie ma co polecac bo każdy działa na tej samej zasadzie :)

Albo jeśli jesteś "pomysłowy " czy jak kto chce to nazwać, możesz sobie sam zrobić ;}

Ja właśnie też używam wężyka, ale za dużo wody przepływa zanim wyczyszcze dno.

red eye - paletki za duże na 60l ;) . A tak nie odbiegając od tematu, tak, to kwestia wprawy.

Ja używam takiego odmulacza http://www.coralbio.pl/index.php?p4545, ... um-50-400l

Na pewno warto w niego zainwestować świetnie wysysa ze żwiru muł i inne brudy ;) posiada siateczkę ochronną więc nie odessie żwirku, razem z wodą.

Cena 45 zł to nie jest aż taki duży wydatek a na prawdę spisuje się świetnie, polecam :D

Ja używam takiego odmulacza http://www.coralbio.pl/index.php?p4545, ... um-50-400l

Na pewno warto w niego zainwestować świetnie wysysa ze żwiru muł i inne brudy posiada siateczkę ochronną więc nie odessie żwirku, razem z wodą.

Cena 45 zł to nie jest aż taki duży wydatek a na prawdę spisuje się świetnie, polecam

A można tam ustawić jak szybko chcę wsysać wodę?

Odmulacz posiada zaworek, kiedy zakręcisz go do połowy no to wiadomo woda będzie lecieć wolniej ;)

Dla mnie to warto ja mam najprostsze z pąpka ręczną za 9zł. To wydatek około 10 zł. Ja polecam bo działa. Aha i nie kupiłam go na allegro. ;)

A ja mam taki odmulacz.

Dołączona grafika

Zasysam wodę ustami i wyrzucam wężyk za okno i sobie woda wylatuje prosto na dach i do rynny bo mieszkam na poddaszu. Woda schodzi wolno i zdążę oczyścić całe dno z brudów.

Naprawdę warto zainwestować w taki odmulacz bo inaczej jak chcemy oczyścić dno ?

Jak masz 200l, to tą wodą możesz podlać kwiatki, idealny nawóz dla nich i przy okazji oszczędzanie wody :)

Sam ma odmulacz za 14 zł, ma taką niebieska pompkę, która sama zasysa wodę ;)

Jak masz 200l, to tą wodą możesz podlać kwiatki, idealny nawóz dla nich i przy okazji oszczędzanie wody :)

Ja robie tak samo :D

No jak leję wodę na dach a ona ścieka do rynny to na dole w ogródku mamy beczkę z wodą i ta woda ścieka prosto do tej beczki gdzie potem jest wykorzystywana do kwiatów ogrodowych. ;)