Skocz do zawartości

Wielki problem.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale one nic siebie nawzajem nie ruszają,tak jak pisałem powyżej,nawet samica odgania tego nowego,I dlaczego one się tak zachowują???

Spytaj je dlaczego akurat tak :roll:

 

No dobra, masz drugie akwa, a masz jeszcze jakiś dodatkowy filtr?

Ja na twoim miejscu uruchomiłbym to 25 litrowe akwarium i dał tam jednego samca bojownika. Nie powinno być z tym problemu, szczególnie że masz drugie działające akwarium z którego możesz odlać troszkę wody.

Swoją drogą powinieneś dokupić samic... bojowników nie trzyma się w parach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wytrzymam jeszcze tylko chwilkę. Jak chcesz mnie wziąć na wytrzymałość to właśnie Ci się udało :roll:

 

Bojownika możesz mieć jednego (1) samca i dwie (2) lub więcej samic. Nigdy odwrotnie !!

Napisałeś, że się nie ruszają wzajemnie a dwa słowa dalej piszesz, że się odganiają.

 

O co Ci chodzi?? Usiądź na chwilke, odpocznij. I zastanów się jakie pytanie chcesz zadać. Odnoszę wrażenie że sam juz nie wiesz co chcesz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego filtra nie mam,o tym że bojowników nie trzyma się w parach też wiem,ale tak jak napisałem na początku ja drugiego samca nie kupiłem,a chodzi mi o to dlaczego one tak dziwnie się zachowują???I tak mam dwa samce i samice w jednym akwarium a ściemy nie waliłem,dopiero dzisiaj doszedł mi ten drugi samiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego filtra nie mam,o tym że bojowników nie trzyma się w parach też wiem,ale tak jak napisałem na początku ja drugiego samca nie kupiłem,a chodzi mi o to dlaczego one tak dziwnie się zachowują???I tak mam dwa samce i samice w jednym akwarium a ściemy nie waliłem,dopiero dzisiaj doszedł mi ten drugi samiec.

Ekmh... jednego odgania, a drugiego nie bo akurat ma taki kaprys :roll:

Sam napisałeś że wiesz jak hodować bojowniki. Jak proporcje będą poprawne to nie będziesz obserwował żadnych dziwnych zachowań. Krótko mówiąc - już wiesz co robić by było ok.

Do dzieła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz ,że masz jednego bojownika (samiec) i dokupili ci drugiego samca. I mówisz , że siedzą grzecznie w twoim akwa , później dopowiadasz jakąś historyjkę iż miałeś kiedyś samiczkę bojownika która często przyjmuję pozycje agresora. Później mówisz że masz jednak samice.Jeszcze w następnym poście piszesz , że samica zachowuję się jakby atakowała nową rybę ( a jeszcze parę postów wcześniej mówisz że wszytkie ryby są spokojne) .

 

To jest jakaś paranoja , ty chyba urządzasz jakiś teleturniej internautom pt. " Odgadnij moją myśl " .

Proszę o usunięcie tematu bo niedługo dowiemy się , że jest to niezwykła odmiana welona :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...