Skocz do zawartości

Karliki szponiaste


Kalkulator :D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie zauważyłem

2. Ryb nie tkną, ale narybek wcinają. Jak mam ciężarnego gupika to któregoś ranka zastaje go już bez brzucha ale za to karliki mają je wypchane

3. Trudno powiedzieć. Akwarium nie powinno być za głębokie (podaja maks 30cm). Na kilka karlików na pewno wystarczy kilkadziesiąt litrów. Są dość mało ruchliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam od siebie, że jak akwarium jest wysokie to siedzą na roślinach , filtrze albo grzałce z wystawioną mordencją ; ) a ryb nie atakują , ewentualnie przeganiają gdy dorwą się do żarcia ; ] w moim akwa karliki siedzą razem z kirysami , dołączyły do stada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Roślinki mogą być każde z uwzglądnieniem na rośliny drobnolistne na których mogą się rozmnażać oraz niezbyt dużą ilością roślin pływających ponieważ żabki muszą nabrać powietrze. Żwirek powinien być drobny ponieważ spędza przy nim dużo czasu oraz go przekopuje w poszukiwaniu pożywienia. Woda w akwa powinna mieć maksymalnie 25 cm. wysokości a nie 50 (wtedy by się do reszty wykończyły :roll: ). Do wody raczej nie powinno się dodawać zbyt dużo specyfików ponieważ pobierają ją przez skórę i zmieni się ich budowa cząsteczkowa itp. czy coś takiego i mogą zdechnąć. Dlatego nie wolno używać wody np. destylowanej. PH powinno być lekko kwaśne ok. 5-6 oraz woda niezbyt twarda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...