Skocz do zawartości

wymiary zbiornika profilowanego ok 200L


kamil554
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Mam pytanie do posiadaczy akwarium profilowanego o wymiarach 100X40X50 cm dłx szerx wys

Udało mi się takie kupić, w pełni szczelne i doczyszczone za cenę 90zł więc była to niezła okazja, ale gość mi mówił, że jest ono niewymiarowe bo w najszerszym miejscu ma 46cm i nie idzie do niego kupić pokrywy. Jeszcze przed zakupem przeglądałem dostępne pokrywy i wymiary profilowanych zbiorników i podawane są 100X40cm, czyli nieuwzględniona jest ta wypukłość.

u mnie wygląda to tak: i chciałem zapytać jaki wymiar ma standardowe akwarium w miejscu gdzie wymiar jest zaznaczony na czerwono

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok dzięki za odpowiedź

w sumie przed ten czas przemyślałem sprawę i wygodniej rzeczywiście będzie zrobić pokrywę samemu, bo i taniej wyjdzie i oświetlenie się zamontuje takie jak konkretnie sobie umyśliłem, ale jednak trochę się boję tego profilowanego kształtu

zawsze łatwiej byłoby z prostym akwarium, ale dzięki informacjom z netu powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie pytanko

Jaką objętość ma akwarium tych wymiarów

teoretycznie to standardowe akwarium 100cmX40cmX50cm to 200litrów, ale dytyczy to prostego akwarium a ja mam jeszcze ten profil :)

nie wiem jak sobie to wyliczyć bo wzór dłXszerXwys nie wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...