Skocz do zawartości

Akwarium 63 litrow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Mam na imię Monika , jestem początkującą akwarystką , więc dostałam cały zestaw akwarysty ale bez akwarium:/ które niestety poprzedniemu właścicielowi się zbiło . I mam problem otóż jest tam filtr/napowietrzacz 60 litrów , wychodzi z tego ,że mogę kupić max 60 litrów ale lubię neonki , pandy , glonojady więc odpadają:(Otóz wiem ,że mogę mieć bojownika ale bojowników nie lubię . Wiem co możecie napisać,że mogę kupić większe akwarium i nowy filtr:) ale akwarium mam okazję kupić 120 litrów tanio tylko nie stać mnie na filtr . I tu moje pytania , po pierwsze jakie rybki mogę mieć w 60 l? tylko proszę was nie bojowniki;) i czy ewentualnie są tańsze filrty do tego litrażu , bądz czy mogą być np. 2 filtry w jednym akwarium jeden 60 l no i drugi podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do filtra? bardzo mnie to interesuję , czy mogą być 2 filtry np 60 litrów w 112-120 ? czy jest taka możliwość? Albo np. filtr 60 litrów i coś jeszcze tylko nie tak drogiego. Chodziłam po sklepach i znalazłam filtry do 112 lub 100 ale po 200 zł najtańszy :( ah i np. kamienie napowietrzające duzo dają tlenu? Chodzi mi o połączenie pompki i kamieni i do tego rośliny żywe czy to by było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...