Jump to content
Sign in to follow this  
dejf

Pare porad.

Recommended Posts

Witam. Mam akwarium od około 3miesiecy. Tutaj jest fotka: http://www.bankfotek.pl/view/529454 . Chciałbym abyście poradzili mi, co mogę jeszcze zrobić aby było lepiej, co mogę dokupić, co wyrzucić itd... Z góry dzięki.

Ceramikę wywal :arrow: zamek dokładnie no i ta tapeta zmień najlepiej na czarne tło gdy by fotka była mniejsza by się lepiej oglądało to zdjęcie no byś podał obsadę itp.

Wyrzuć zamek :shock:

I zmień tło na jednolity kolor.

Podaj litraż i obsadę.

Powinieneś napisać coś więcej o baniaku... a tak ze zdjęcia to:

-ogromne przerybienie :roll:

-wyjmij klasztor *Szao-lin* ;)

-fototapeta - lepsze są jednolite tła

-więcej roślinek ;)

Niezła zupa rybna :zamieszany: No i odżywki też nie są zdrowe :D Mówię o anaboliku na pierwszym planie :P

http://w240.wrzuta.pl/obraz/14kzmXzOxCl/529454

litraż 112l, obsada: 10 gurami, 16 neonów, 3 glonojady zbrojniki, 2 danio niebieskie, molinezja czarna, 2 molinezje żółte, parka mieczyków, parka platek, 3 sumy szkliste, 4 żałobniczki, parka brzanek, danio krystaliczne.

dibencozide- koks brata.

obsada: 10 gurami, 16 neonów, 3 glonojady zbrojniki, 2 danio niebieskie, molinezja czarna, 2 molinezje żółte, parka mieczyków, parka platek, 3 sumy szkliste, 4 żałobniczki, parka brzanek, danio krystaliczne.

- zostaw harem gurami np 1 samiec - 3 samice

- neony ok

- zbrojniki hmm - jednego oddaj

- danio do oddania

- molinezje, ale 1 samiec dwie samice?

- mieczyki - oddaj

- platki - oddaj

- sumiki szkliste - oddaj

- brzanki - jakie brzanki

- danio do oddania

Zdecydowanie wywal ten zamek, w jego miejsce jakieś roślinki:) fajny drewno masz w tym akwarium? skąd je wziąłeś?

a co do tła to najladniejsze są strukturalne ale cenka niestety odstrasza..;/

Czy te rybki są karmione (nie chodzi,że nie są karmione tylko czy podczas robienia zdjęcia one jadły) że tak wszystkie pływają przy powierzchni

robisz podmianę wody? może woda była dawno podmieniana i to jest powodem zachowania ryb

korzen kupilem od znajomego. a co do rybek to oczywiscie, ze sa karmione jak rowniez woda jest podmieniana. czasami plywaja tak gora, ale nie zawsze.

czasami u mnie tak pływają przy górze jak mi filtr przytyka i napowietrzania nie ma.

a jaka obsade do takiego akwarium byscie mi zaproponowali? jestem otwarty na propozycje.

Moim zdaniem na pierwszej lepszej giełdzie zoologicznej kupisz fajniejszy sprzęt za taką sumę a nawet jeszcze coś zostanie :)

Sign in to follow this