Skocz do zawartości

jaki kolor tła i podłoża???


Rekomendowane odpowiedzi

cześć. chcę się was zapytać

1. jaki kolor podłoża i tła byłby naj;epszy do takiej obsady m.in:

p.boliwijska

giętkoząb wielkopłetwy

kirys żółtopasy

zbrojnik gibiceps

gupiki

brzanka rekina

neonki

rozbory

2. a czy tło mogło by być z bristolu???(jak go przygotować czy pomięty czy prosty)

3. i jakiej granulacj ma być to podłoże

ps. jako podłoże dla roślin poradzono mi (na tym forum) podłoże krzemowe 2mm

 

 

 

proszę o odp. z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Duże akwarium musisz mieć skoro taka obsada. :D

Cóż, neonki preferują ciemne dno (a nie znam ryb preferujących jadne) więc najlepiej zwykły, ciemny żwir rzeczny. ;)

 

2. Oczywiście że może być (byle po zewnętrznej stronie). Zależy czy wolicz pomięty czy prosty. ;) *Według mnie ładniejszy pomięty. :D

 

3. Hmm.. drobny żwirek optycznie powiększa akwarium. 2-4mm.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd możesz wiedzieć że mam taki litraż ??? ??? pisałem o nim na forum ale nie znaczy że to moje....

 

cześć mam pytanie. chce hodować pielęgnice ramirezy(1+1) i pielęgnice kakadu(1+3) i nie wiem z jakimi rybkami mogę je hodować, akwa ma 140 litrów... a moja obsada to:2 brzanki rekina, 2 sumiki,brzanka sumatrzańska,2 gurami,zbrojnik, glonojad, kirysek, proszę o szybką odpowiedź. z góry dziękuje:)

Coś jeszcze chcesz napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

a skąd możesz wiedzieć że mam taki litraż ??? ??? pisałem o nim na forum ale nie znaczy że to moje....

Nabiję sobie posta, a co tam :D

 

No Ania :D

Skąd możesz wiedzieć ? No skąd? :D Pisała na forum ale to nie znaczy, że to jej akwa :D

To co ja wystawiałem w galerii to też nie jest moje :D . Przecież nie napisałem, że: "TO MOJE AKWARIA" :D . Więc o co Ci chodzi ? :D

 

 

A wracając do tematu. Jak szukasz odpowiedzi to sprecyzuj pytanie !! Najważniejsze to podanie litrażu zbiornika!! Nie ważne o co się pytasz to podajesz wielkość akwarium!! A w dalszej kolejności resztę danych, czyli: planowany biotop, rybki, ogólny zarys aranżacji. To pomaga użytkownikom w udzielaniu odpowiedzi. Trafnych odpowiedzi!! Tylko pozostaje jedna kwestia :roll: , czy ty chcesz słuchać tych odpowiedzi :roll:

 

No ale nie wiem po co się w sumie wypowiadam, przecież ja się nie znam :roll: . Ja tu tylko krzyczę i daje ostrzeżenia oraz bany :roll: . Prawda ? :roll:

shem: "Ja tu tylko moderatoreryruje. Wszelkie pytania proszę kierować do innych moderytorów."

 

Anija: Shem Ty leniuuu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten temat wtedy założyłem bo moja ciotka chciała się dowiedzieć i mi powiedziała że ma akwa 140 litrów a później wyszło że ma nie wiele ponad 100 litrów i mi oddała część obsady. ja się pytałem w zoologu czy nie przyjmą tych ryb ale powiedzieli że mają narazie dużo i jak sprzedadzą to wtedy może..

ps. ja też mam 140 litrów a dokładnie 142

 

Anija: Yhmm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...