Jump to content

sposby szybkiego zlapania narybku


Recommended Posts

czy znacie jakies szybkie metody wylowienia narybku??bo ja w ciagu 30 minut zlaplem jednego...mam akwarium gesto porosniete i kryjowek tez jest duzo zrobionych i nie wiem jak zmusic rybki zeby wyplynely z roslin czy tych krojwek.prosze o szybkie i konkretne porady!!nie chce wycigaac wszystkich roslin i kamieni itp.

Link to comment
Share on other sites

to narybek barwniakow

jednak wyjalem czesc roslin i udalo mi sie zlapac wszystkie :mrgreen: niestety nie obylo sie bez strat...jeden malutki barwniak zostal zagryziony przez pyszczaka... :( i to juz w kotniku!!przez siatke go zagryzl!! :shock:

 

używaj opcji edytuj

Link to comment
Share on other sites

Miałam barwniaki i odławiałam je w prosty sposób .Wszystkie na raz,grubszym wężykiem gdy były skupione w jednym miejscu zasysałam je do wiadereczka.Trzeba robić to bardzo szybko żeby nie zdążyły się rozpłynąć.Najlepiej w pierwszych dniach po wypłynięciu z groty.A najlepiej gdy byś barwniaki trzymał w innym akwa niż pyszczaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dlatego ja nie stosuje juz kotnikow z siatek ze wzglegu na rybki ktore podjadaly mlode zmienilam na plastikowy kotnik i rybki sa o wiele bezpieczniejszei zadnej jeszcze nie stracilam.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...