Skocz do zawartości

Ortografia i gramatyka - zasady


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba wszystkie nowe przeglądarki sprawdzają i poprawiają pisownie. Sam tak działam.

Chrome, FireFox, Opera, chyba nawet nowe IE.

Forum poprawia też samo najbardziej popularne i karygodne błędy i literówki w stylu gu_bika.

Na pełny system poprawy nie ma szans, ani potrzeby, bo te systemy są we współczesnych przeglądarkach - no chyba że ktoś siedzi na IE6 ku swojej zgubie, to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za za pomoc ale nie każdy będzie potrafił poprawnie skonfigurować przeglądarkę a gdyby było to w menu forum błędów by nie było.

1. Opera to <8% użytkowników.

2. Opery nie wybierają zwykle Ci najbardziej początkujący, który nie będą potrafić zrobić ustawień za obrazkami.

3. Pobierając Operę pl obecnie z oficjalnej strony wszystko powinno być już skonfigurowane.

4. W innych przeglądarkach - czyli ok 92% przypadków, ten problem nie występuje, a i w samej operze jest raczej wyjątkowy.

 

W menu forum, nie ma takiej fizycznej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Z uwagi na skargi użytkowników na moderatorów, moderatorów na użytkowników itd.

Napiszę to po raz ostatni:

 

1:

Osobiście nie uznaję problemu z polskimi znakami.

W 1% przypadków mogą to być problemy z oprogramowaniem, itp. W 99% przypadków jest to normalne lenistwo. A podpisy w stylu: nie mam polskich znaków, i mam angielską vistę i tym podobne. Osobiście uważam jako śmiech na sali . I proszę nie pisać potem na PW pytań: dlaczego dostałam/em ostrzeżenie? I tak moderatorzy ulgowo traktują większość wpisów, gdyż literówki się każdemu zdarzają. Ale ewidentne podpisy w profilach świadczą o braku poszanowania innych użytkowników oraz pracy moderatorów.

Żeby potem nie było, że się teraz tylko wymądrzam. Ten post jak i wiele moich innych zostały napisane z laptopa kupionego w Holandii, z holenderską wersją visty . Jako język systemu mam ustawiony angielski. Ś ś Ć ć Ą ą Ę ę Ż ż Ó ó Ń ń Ź ź Można napisać polskie znaki ? Jak widać można. A co najciekawsze, to mogę napisać także wielkie litery: ABCDEFGH............. :roll:

Ciekawe nie ? ;) A podobno jest to niemożliwe :mrgreen:

 

2: post342096.html#p342096

 

Nie jest to forum polonistyczne. Fakt.

Ale też nikt nie będzie Was tutaj uczył ojczystego języka. To nie nasza wina, że chodziliście na wagary. I my za to odpowiadać nie będziemy.

 

A to, że ktoś nie potrafi pisać. To nie wina forum, moderacji, administracji itp.

Czyja to wina?

Odpowiedź jest w każdym lustrze. Wystarczy spojrzeć.

 

Zamykam.

Uważam, że temat został wyczerpany i nowych odkryć tu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...