Skocz do zawartości

Jaka obsada do twojego akwarium?


Dżoker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za akceptację mojej prośby. Na pewno ułatwi to pracę nam nie trzeba będzie przeszukiwać dziesiątki stron aby znaleźć odpowiedni litraż i może obsadę dla siebie, a więc jeszcze raz dziękuję.

 

Pozdrawiam no i oczywiście zapraszam do pisania w tym temacie obsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest to dobre.

Nikt nie będzie latał powiedzmy 10 stron żeby wszystko przejrzeć.

Będzie za duży tłok, a każdy chce mieć swobode, dlatego zakłada swój temat.

To forum chyba do tego jest, żeby było pomocą, nie?

A więc pytania o obsadę w osobnych tematach, są nieodłączną częścią forum.

 

 

 

Z całym szacunkiem,

AkwarystaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nie masz racji. Począwszy od tego, że nie każdy musi szukać tylko napisać tu własny jakby temat w postaci postu, nie rozumiem twojej wypowiedzi ponieważ nie sprecyzowałeś jej.

Chodzi ci o większą ilość tematów na forum? myśląc drogą dedukcji tak.

Wiem co mówie bo swego czasu miałem pod władzą duże fora z liczbą użytkowników przekraczającą 5000.Poza tym tematy obsad są jednymi z najgorętszych na forach akwarystycznych i najczęściej zakładanych.

Oczywiście bez obrazy dla ciebie, szanuję twoją opinię .

 

Pozdrawiam cię Dżoker :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nikt nie będzie latał powiedzmy 10 stron żeby wszystko przejrzeć

 

 

 

nie zgodze się z tobą jeżeli wszystkie posty będą sensowne i na temat to wole przeczytać ten jeden temat z 10 stronami niż 10 po 2 lub 3 strony

tu masz przyklad:http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?action=printpage;topic=1370.0[/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałeś mi go i czytałem tylko żę bimbrownia to nie obsada pomyśl w bimbrowni możesz się dopytywać na ile dni starczy zacier itp. A w obsadzie podasz przykład wymienisz gatunki ryb zestawienia i ilość i nie ma pytań jasne? tłumaczyć mi nie musisz bo jestem wystarczająco inteligentny aby to pojąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, z perspektywy czasu patrząc moim zdaniem temat "Jaka obsada do twojego akwarium?" w dziale "Rybki" to totalny niewypał, jest nieczytelne i wprowadza chaos.

Czy nie lepiej by było założyć osobny dział np. "Obsady Zbiorników" i tam każdy kto chciałby zmienić, poprawić czy skompletować od podstaw obsadę założyłby nowy temat z litrażem i biotopem w temacie? tak jak to zostało zaproponowane w dziale Galerie?

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Kapiq99, gdyby powstał nowy dział, Admin mógłby pozakładać tematy, które w nazwie miałyby wpisane najczęściej spotykane litraże na rynku.

np. -[200l] Malawi-

i w każdym temacie wypowiadaliby się użytkownicy mający pytania do danego litrażu/ typu zbiornika. ps. możliwe, że będzie tego sporo, ale od czego jest wyszukiwarka 8-) :D

wg mnie byłoby to praktyczne :geek:

czekam na opinie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest to dobre.

Nikt nie będzie latał powiedzmy 10 stron żeby wszystko przejrzeć.

Będzie za duży tłok, a każdy chce mieć swobode, dlatego zakłada swój temat.

To forum chyba do tego jest, żeby było pomocą, nie?

A więc pytania o obsadę w osobnych tematach, są nieodłączną częścią forum.

 

 

 

Z całym szacunkiem,

AkwarystaR

Popieram!!!

Z całym szacunkiem,

Akwarysta1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że pomysł Kapiq jest dobry.

 

Bo załóżmy jest kilkanaście osób chcących dostać radę co do obsady i jak mają się "zmieścić"??? Ktoś odpisze jednemu użytkownikowi a drugi myśli że to do niego... Totalny chaos. Ktoś chce dać pomysł do obsady akwa innej osoby a musi szukać 7 stron wstecz żeby znaleźć jeden konkretny post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że pomysł Kapiq jest dobry.

 

Bo załóżmy jest kilkanaście osób chcących dostać radę co do obsady i jak mają się "zmieścić"??? Ktoś odpisze jednemu użytkownikowi a drugi myśli że to do niego... Totalny chaos. Ktoś chce dać pomysł do obsady akwa innej osoby a musi szukać 7 stron wstecz żeby znaleźć jeden konkretny post.

zgadzam się z tobą...chaos konpletny ..ja tam nawet w to nie wchodze bo bym musiała cały temat przeczytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ciosana83

Czy nie lepiej by było założyć osobny dział np. "Obsady Zbiorników" i tam każdy kto chciałby zmienić, poprawić czy skompletować od podstaw obsadę założyłby nowy temat z litrażem i biotopem w temacie? tak jak to zostało zaproponowane w dziale Galerie?

 

bardzo dobry pomysł :D popieram to by było naprawde ułatwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest to wypał zobaczcie na forum http://www.akwaswiat.net w dziale rybki w akwarium bodajże wszyscy się dogadują ale wasza sprawa tylko pytanie czemu jak przyjdzie ktoś doświadczony od razu go atakujecie? Zostałem bardzo nie miła przyjęty a amin chyba wszystkim pisze na pw taką formułkę."Miło powitać nowego i doświadczonego akwarystę na naszym forum." chyba że tylko ja tak zostałem przywitany...

Pewnie nie chcecie mnie na forum tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest to wypał zobaczcie na forum http://www.akwaswiat.net w dziale rybki w akwarium bodajże wszyscy się dogadują ale wasza sprawa tylko pytanie czemu jak przyjdzie ktoś doświadczony od razu go atakujecie? Zostałem bardzo nie miła przyjęty a amin chyba wszystkim pisze na pw taką formułkę."Miło powitać nowego i doświadczonego akwarystę na naszym forum." chyba że tylko ja tak zostałem przywitany...

Pewnie nie chcecie mnie na forum tak?

No jest to średni wypał, bo byłem na http://www.akwaswiat.net

I jeszcze: np. skąd możemy wiedzieć, czy siedzisz na forach 3 lata czy 3 miesiące??

 

I jeszcze:

 

Ja się zachowuje sory ale pytanie nie na miejscu dla twojej wiadomości mam ponad 20 lat usadysfakcjonowała cie ta wypowiedź ?

 

Dziecko zachowuje się jak dziecko, bo dzieckiem jest.

A w czym ma ta odpowiedź ją usatysfakcjonować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...