Skocz do zawartości

obserwator


maestro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Napisalam juz apel do asministratora o zwolnienie mnie z funkcji moderatora. Jako, ze niektorym uzytkownikom nie podoba sie moja stanowczosc i zdecydowanie w porzadkowaniu forum jestem zmuszona zrezygnowac z pelnionej funkcji. Odbieranie wiadomosci opatrzonych tekstami takimi jak:

Możesz skasować moje konto ty pudernico...Znasz się na akwariach tak jak słoń na gwiazdach

nie nalezy do przyjemnosci. Czlowiek sie stara, przesiaduje tu godzinami, poprawia ortografie, przenosi i kasuje posty i takie dostaje podziekowanie.. Tak wiec ja rowniez dziekuje. Nie macie pojecia ile czasu trzeba poswiecic na czytanie coniektorych wypisywanych bzdur, przesiewanie pomocnych informacji, dzielenie i laczenie tematow, upominanie po wielorokroc tych samych uzytkownikow, poprawianie błędów.. Ale przede wszystkim CZYTANIE. Forum sie rozwija, postow jest coraz wiecej, uzytkownikow takze. Nagminne lamanie regulaminu jest juz na porzadku dziennym ale nawet nie mozna nikogo upomniec bo zaraz obraza majestatu i obraza moderatora przy okazji...

Mam nadzieje tu pozostac jako zwykly uzytkownik, dalej odpisywac, dzielic sie wiedza oraz czerpac ja od was. Mam nadzieje, ze administrator szybko odbierze moja wiadomosc i przystanie na moja prosbe.

Pozdrawiam

'

Musisz zostać robisz porządek lepiej niż nie jeden moderator serio (bez obrazy inni modzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja że mnie nie było dość długo na forum i nowi modzi zostali awansowani podczas mojej nieobecności (uaa, nie wiedziałam że tak umiem xD) to składam gratulacje :>

 

I kondolencje, bo ja tylko z czytaniem nie nadążam, a jak Wy musicie się napracować z poprawianiem itp :o

 

Kurcze, jeszcze niedawno Ania sama dawała sobie ze wszystkim tutaj radę, a teraz tak się forum rozrosło :> Jestem z niego dumna :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę po czasie. Ale dajcie spokój NirwAni. To jest młoda kobieta i oprócz akwarystyki ma prywatne życie. Ciekawe czy wszyscy przykładacie się do nauki lub pracy tak ja wymagacie tego od NirwAni. Bądżcie bardziej wyrozumiali dla wszystkich moderatorów.I nie nabijam sobie punktów tylko stawiam się w ich sytuacji, zróbcie to samo a odpowiedż sama przyjdzie dlaczego czasami jest lekki bałagan. WYROZUMIAŁOŚCI !!! a wszyscy będziemy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...