Skocz do zawartości

obserwator


maestro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że od długiego czasu pilne śledzę to forum z pozycji gościa, dziś postanowiłem się zarejestrować, aby wypowiedzieć się na jego temat.

 

Na początek chciałbym zaapelować do administratora o mianowanie jeszcze jednego moderatora. NirwaniA poza pisaniem postów i poprawianiem ort.nic nie robi (rozumiem brak czasu itd.). A niezbędna jest tu silna ręka która zamykała by bezsensowne tematy, jakich tu sporo, czy upominała urzytkowników. Adrianoo11 chyba przechodzi juz sam siebie...

poza tym jest wiele tematów w których rozkręcają się dyskusje odbiegające od tematyki tematu (masło maślane..) z którymi również należałoby zrobić porządek.

 

Ogólnie na forum panuje istny chaos w którym rządzą dzieci neostrady :| a szkoda bo mogłoby to być całkiem fajne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty to jakis znachor jestes czy co???przedstawil bys sie jakos ladniej jak chcesz sie wypowiadac na takie tematy.Bo teraz to ta twoja wypowiedz nic nie znaczy panie maestro.co ty wyskoczyles tu z takim tematem bo moze dla ciebie to poprostu za duzo tych tematow i postow.niech sobie pisza ile chca co ci to przeszkadza.no moze za wyjatkiem adriano,ale na niego jest poprawka(ma 11 lat)ja tez obserwuje to forum i przewija sie tu duzo nowych osob i ktore nie sa na bierzaca wiec zakladaja rozne nowe tematy ktore czasem juz byly poruszane.wiec mysle ze to forum i ta strona sie rozwija.

 

ps: to reka to mialbys byc ty??a i jest fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ładnie, chociaż z drugiej strony przydał by się nowy moderator. NirwAnia nie ma szans na uporządkowanie forum chociaż wiem że się stara bo często ją widać. Przydało by się usunąć stare i mało aktywne posty i może jakaś wyszukiwarka aby nowi nie zakładali tych samych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Maestro w swojej wypowiedzi ma dużo racji, więc proszę tutaj zbędnie nie naskakiwać.

Ostatnio mam dużo pracy i nie zaglądam na forum tak często jakbym chciał. Poza tym moderatorem nie może zostać osoba przypadkowa.

Na posta z rzekomym brakiem opcji "szukaj" odpowiedziała już ewwa.

 

A i jeszcze jedno do trelusa: to, że adriano ma 11 lat w niczym go nie usprawiedliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - samo czytanie nowych postow zajmuje mi duzo czasu nie mowiac juz o ich poprawianiu, usuwaniu czy przenoszeniu. Najgorzej, ze ostatnimi czasy forum nieco szwankuje i mam strasznie duze zaleglosci. Niestety jako osoba pracujaca i prowadzaca dom nie moge calego wolnego czasu poswiecac pouczaniu dzieci neostrady. Ciagle ostrzeganie, usuwanie postow czy tematow nagminnie zakladanych chyba tylko po to zeby mnie zdenerwowac zaczyna mnie przerastac. Przydalby mi sie ktos do pomocy.

Aha - jezeli administracja oraz forumowicze pragna silnej i zdecydowanej reki moderatora to moga taka dostac. Prosze tylko administratora o oficjalne przyzwolenie na jej używanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirwanio wszyscy Cię rozumieją i stąd ta apelacja do administratora o co najmniej dwóch nowych (kolejnych) moderatorów, którzy mogliby Cię wesprzeć.

Nie rozumiem tylko zachowania trelusa, który wręcz oburzył się moim tematem. Aczkolwiek jak widać administrator podziela moje zdanie więc może w końcu doczekamy się nowej ekipy rządzącej (sprzątającej).

 

I dziękuje za zajęcie się użytkownikiem adrianoo11 oraz adrianoo12 (mam nadzieje że nie doczekamy użytkownika adrianoo13)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie moze inni zaczeli by troche doceniac to co moderatorzy robia na tej stronie.forum przewaznie jest na 1 temat.tematem tego forum jest akwarystyka a to jest temat rzeka.i dla przykladu 1 temat do obsady akwa nie przejdzie z tego wzgledu ze kazdy chcialby uzyskac odpowiedz na temat wlasnego akwa i wlasnych rybek ktore ma zamiar kupic.dlatego kazdy zaklada nowy twmat OBSADA.faktem jest ze przydal by sie jeszcze jakis moderator.a co do pana maestro to musialem stanac troszke w obronie moderatorow z tego wgledu ze najezdza tu na nirwanie a sam nie moze ogarnac tych tematow.a ona je czyta.a niestety ktos musi sprawdzac czy trelus nie palnal czegos :D to forum rozroslo sie do takiego stopnia ze jest sporo postow bez odpowiedzi,wiec nie tylko moderatorzy nie maja czasu na porzadkowanie forum.reszta uzytkownikow tez nie ma czasu na odpisanie komus na posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moderatorzy będą wprowadzeni na 100%. Przynajmniej dwóch - trzech, jeżeli będą miał wystarczająco czasu w tym tygodniu na wybranie tylu (i lista odpowiednich ludzi będzie wystarczająco długa).

Aby moderatorzy mieli mniej roboty to każdy z nich dostanie konkretne działy, którymi będzie się zajmował. Tematy w pozostałych działach odwiedzać będą mogli tylko, aby poczytać dla przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahtung. Nie chcę urazić czy coś, ale to że Ty chcesz to nie ma wiele znaczenia. Powinna to być (chyba) osoba mająca duże doświadczenie w dziedzinie akwarystyki i dysponująca dużą wiedzą. No, i najlepiej żeby to było ktoś "doroślejszy". Ale to tylko moje domysły, więc nie bierzcie tego za coś poważnego :P Kto by tam słuchał 12-latki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wszyscy macie racje co do forum , ale problem nie wynika z niechęci tylko z tego że nikt nie przypuszczał że forum tak szybko się rozrośnie. Zobaczcie na ranking akwarystyczny jest tam bardzo dużo portali gdzie odwiedziny są znikome . To dzięki wam wszystkim tak to wszystko się rozkręca i ma zapewnioną przyszłość . Ja sam nie mam ostatnio czasu aby przeznaczyć codziennie nawet 1 godz na forum . Dostaje wiele pytań na gg, staram się odpisywać jak najszybciej ale z braku czasu odpisuje z opóźnieniem .

PS . Poco się kłócić !!!!! postarajmy się aby forum dalej było koleżeńskie i wyrozumiałe dla początkujących akwarystów .

Cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle tak samo.tego chyba sam admin nie przewidzial.zobaczcie kiedy ja sie tu zarejstrowalem.nie dawno a od tej pory przybylo tu uzytkownikow i forum zrobilo WIELKI postep

a forum jest kolezenskie ;) no moze poza tym tematem :) ale tu musialem zainterweniowac

 

ps.z tym forum to tak trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam juz apel do asministratora o zwolnienie mnie z funkcji moderatora. Jako, ze niektorym uzytkownikom nie podoba sie moja stanowczosc i zdecydowanie w porzadkowaniu forum jestem zmuszona zrezygnowac z pelnionej funkcji. Odbieranie wiadomosci opatrzonych tekstami takimi jak:

Możesz skasować moje konto ty pudernico...Znasz się na akwariach tak jak słoń na gwiazdach

nie nalezy do przyjemnosci. Czlowiek sie stara, przesiaduje tu godzinami, poprawia ortografie, przenosi i kasuje posty i takie dostaje podziekowanie.. Tak wiec ja rowniez dziekuje. Nie macie pojecia ile czasu trzeba poswiecic na czytanie coniektorych wypisywanych bzdur, przesiewanie pomocnych informacji, dzielenie i laczenie tematow, upominanie po wielorokroc tych samych uzytkownikow, poprawianie błędów.. Ale przede wszystkim CZYTANIE. Forum sie rozwija, postow jest coraz wiecej, uzytkownikow takze. Nagminne lamanie regulaminu jest juz na porzadku dziennym ale nawet nie mozna nikogo upomniec bo zaraz obraza majestatu i obraza moderatora przy okazji...

Mam nadzieje tu pozostac jako zwykly uzytkownik, dalej odpisywac, dzielic sie wiedza oraz czerpac ja od was. Mam nadzieje, ze administrator szybko odbierze moja wiadomosc i przystanie na moja prosbe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie powinnaś przejmować się dziećmi neostrady, dla których ważna jest tylko ilość postów. I z tego miejsca apeluję do administratora o odrzucenie wniosku NirwAni, gdyż bardzo dobrze spełnia swoje obowiązki względem forum. A co do osób obrażających prywatnie moderatorów powinny być wyciągnięte konsekwencje, które powinny zostać oficjalnie umieszczone w regulaminie ( i jednoznaczne z usunięciem konta na forum).

jakiś respekt jednak powinien być.. Poza tym NirwAniu, administrator obiecał nowych moderatorów i przydzielenie ich do określonych wątków, także pracy powinnaś mieć niedługo mniej, nie rezygnuj :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nie możesz tego zrobić z jednego powodu!!!!!!!!!!!! Wykonujesz swoją robotę bardzo dobrze i wszyscy cie znają . NAJPIERW MUSISZ SIĘ NAS ZAPYTAĆ CZY MY CHCEMY ABYŚ ZREZYGNOWAŁA Moja odpowiedz jest NIE!!

 

PS Admin mnie zrypie że pisze na czerwono widzisz jakie poświęcenie i liczę na Ciebie że jeszcze raz przemyślisz swoją decyzje .

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym przydałby się dobry słownik języka polskiego.

Poza tym, po co NirwAnia tak się stresuje i tyle robi?

 

Lepiej, według mnie, zostawić sobie tylko:

- przenoszenie do innego działu w razie błędnego położenia,

- kasowanie obraźliwych postów,

- wydawanie poleceń poprawienia postów użytkownikom.

 

A korekta, łączenie akapitów czy przerabianie wypowiedzi, to nie praca moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...