Skocz do zawartości

[180 l ] ogólne


uzoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdjecia mojego zbiornika po calkowitej zmianie ryb i wystroju.wczesniej pisalem ze zmieniam rowniez zbiornik na mniejszy ale zostalem przy moim :)

 

180 litrow

 

OBSADA:

10x Neon Inessa

2x Żaglowiec Skalar (planowane 5 )

1x Glonojad Malajski

2x Zbrojnik

 

FILTRACJA:

Fluval U3

 

OŚWIETLENIE:

Power Glo 2 x 30w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie, ale:

-dodawanie dowolnej ilości obrazów w jednym poście wcale nie jest trudne, wystarczy robić to inną metodą niż poprzez załącznik ;)

-planowane 5 skalarów... skalary trzymamy w parach ;) myślę nawet że ta jedna para na akwarium by wystarczyła

-10 innesek - ok mógłbyś dokupić, albo lepiej - zamienić na większe czerwone, jak skalary podrosną mogą czasami uznawać małe neony za przekąskę, a nawet jeśli nie to neony cały czas będą zestresowane "pod presją" ;)

-wygląd bardzo fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie, ale:

-dodawanie dowolnej ilości obrazów w jednym poście wcale nie jest trudne, wystarczy robić to inną metodą niż poprzez załącznik ;)

-planowane 5 skalarów... skalary trzymamy w parach ;) myślę nawet że ta jedna para na akwarium by wystarczyła

-10 innesek - ok mógłbyś dokupić, albo lepiej - zamienić na większe czerwone, jak skalary podrosną mogą czasami uznawać małe neony za przekąskę, a nawet jeśli nie to neony cały czas będą zestresowane "pod presją" ;)

-wygląd bardzo fajny ;)

maksymalna ilosc zalacznikow to 3 wiec dlatego tak to zrobilem.nie znam tej drugiej metody.a co do skalarow to ja czytalem ze trzyma sie je grupami poniewaz sa ta ryby stadne.no ale moze sa to bledne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwa ładne hoc troszkę puste styl to trochę jak by na Malawi.

skalary bardzo piękne.

nie dodawaj więcej ich, bo to ryba niby stadna ale jak się dobiorą w pary to w akwarium robi się chaos jedne drugich przeganiają. ja mam 240l. i jak parka złożyła ikrę to zajęły 50% akwa i reszta nie mogła swobodnie pływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwa ładne hoc troszkę puste styl to trochę jak by na Malawi.

skalary bardzo piękne.

nie dodawaj więcej ich, bo to ryba niby stadna ale jak się dobiorą w pary to w akwarium robi się chaos jedne drugich przeganiają. ja mam 240l. i jak parka złożyła ikrę to zajęły 50% akwa i reszta nie mogła swobodnie pływać.

 

styl dla malawi?mialem wczesniej malawi i nie bylo tam zadnej rosliny.wtedy to byl styl malawi.mozesz odnosic takie wrazenie poniewaz jak wspomnialem akwa ma niewiele ponad miesiac.rosliny sie rozrosna i bedzie ok.planuje tez dodac troche roslin i korzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zasmiecac forum i nie zakladac nowego tematu zrobie to tutaj.poczatkowo mialem 20 neonow.wszystko bylo pieknie i po nowym roku zaczely zdychac.regularnie od 2 do 4 na dobe.musialo sie to dziac w nocy poniewaz podczas dziennej obserwacji nie bylo widac zadnych "zwłok" ;) ale po paru dniach przestaly zdychac.zastanwiam sie jaka jest tego przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzieki:) akwa naprawde wyglada coraz piekniej i to zdjecie niestety nie oddaje tego co w rzeczywistosci.ale nie ciezko o lepsza fotke ze wzgledu na miejsce w ktorym stoi zbiornik.ogolnie to jestem bardZo zadowolony.jest to,wedle mojej skromnej oceny,najlepsze akwa jakie do tej pory mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...